Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halálközeli élményeket hogy...

Halálközeli élményeket hogy lehet előidézni?

Figyelt kérdés
Egyszer kipróbálnám hogy milyenek a halálközeli élmények de nyilván nem akarok a klinikai halál állapotába kerülni. Hogy lehet máshogy előidézni?

2020. okt. 15. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Manapság már az életközeli élmény a ritkaság.

Főleg az ilyen genderőrület-világban.

2020. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak úgy ahogy írtad. Kell aki visszahozzon.
2020. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"de nyilván nem akarok a klinikai halál állapotába kerülni"

akkor sehogy!

2020. okt. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem már azt is lehet "halálközeli" élménynek nevezni, ha valami furcsát, szokatlant álmodsz... (ALVÁS KÖZBEN MIND "meghalunk" EGY KICSIT?!)


Legalábbis az agysejtjeink nem dolgoznak annyira aktívan bizonyos IGAZOLTAN KIKAPCSOLT működési fázisokban...


Ui: arra próbáltál célozni, aminek a lényegét igyekeztem összefoglalni?

2020. okt. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg a The oa című sorozatot. Ezt a témát járja körül.
2020. okt. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ayahuasca ceremónián van esélyed megtapasztalni milyen. De szerintem be erőltesd eszt a halálközeli dolgot mert elég kemény menet...
2020. okt. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ne
2020. okt. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Ahogy írják DMT-vel, vagy LSD-vel, esetleg más hallucinogénnel (meszkalin, varázsgomba, látnokzsálya) előidézhető a személyiség szertefoszlása - ami hasonlít a halálközeli élményhez. Írtak erről már itt pl


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__102..

2020. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy csak az utolsó pillanatban sikerül elugranod a villamos/gyorsvonat elől!
2020. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amiről a leírás beszél az nem teljesen halálközeli élmény hanem egy trip, utazás. A halálközeli élménynél lepörög az életed. Olyan mint egy mozi amit egy holografikus képernyőn néznél. És amikor ego nélkül szembesülsz jelenlegi önmagaddal egy semleges nézőpontból az elég megrázó tud lenni. Ráébredsz hogy az önmagadról kialakított kép köszönőviszonyban sincs a valósággal. Nálam 2x volt ilyen és a másodikat kb. 3 évég dolgoztam fel annyira radikális volt. Szóval, jól gondold át mit kívánsz :-)
2020. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!