Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok még évek multán...

Miért álmodok még évek multán is a gimis szerelmemről?

Figyelt kérdés

Be nem teljesedett (plátói) szerelem volt, nem lett köztünk kapcsolat, de még most ennyi idősen is álmodtam vele és kellemes emlékeket és érzéseket hozott elő belőlem ez az álom. Nagyon kellemes volt. Szenvedés volt felébredni ebből a kellemes álomból és visszazökkennei a sivár valóságba. Legszívesebben nem szerettem volna felébredni belőle annyira kellemse érzésket hozott elő az álom újra és olyan kellemes volt.

Miért lehetett ez, mit lehet ennek a jelentése a valós életmre nézve?

33f



2020. nov. 2. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Az volt az álom, hogy az iskolába voltunk és az iskolapadban a lehető legközelebb akart ülnihozzám a padtársnőjével. Az volt az egész álom lényege, hogy közel akart kerülni hozzám és a közelsége kellemes érzéssel töltött el. Kellemes érzés volt a közelségében lenni és ezért volt olyan jó ez az álom mert ugyan azokat a jó érzéseket életem át újra mint régebben a gimiben a valóságban.
2020. nov. 2. 18:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy kellemes volt :D

Amúgy valószínűleg annyit jelent, hogy szeretnél valami ilyesmit érezni a valóságban is (nem tőle persze) és ez így jelent meg álom formájában.

2020. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű, nyomokat hagyott benned. Én is álmodom néha arrról a lányról, akibe szzerelmes voltam 16!! éve, pedig azóta párszzor már voltam sokkal szerelmesebb is.
2020. nov. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Uhhh jó neked, hogy ilyeneket álmodsz.


Én még gimmazista vagyok (most végzős), de 10-ikben volt egy osztálytársam akit mindenki utált problémás magatartása miatt. Külsőleg teljesen úgy nézett ki mint egy börtöntöltelék: kigyúrt test, 2 méteres magasság, tetoválás. Aztán ki is derült róla, hogy belülről se több annál. Mindenkit bántalmazott, verekedett, proli stílusban verbálisan is zaklatta a népet, ami pedig feltette az élre a pontot az volt, hogy behozott a suliba egy zsebbicskát és meg akart sebezni vele. Az volt a szerencsém, hogy ki tudtam rúgni a kezéből valahogy aztán el tudtam onnan szaladni.


Természetesen nem hagytam annyiba, jeleztem az igazgatónak aki a biztonsági kamera felvételen visszanézte az esetet. Végül rendőrségi ügy lett belőle, jelenleg börtönben ül ha minden igaz.


Azóta sokszor álmodok azzal, hogy visszatér a suliba és kezdődik minden előről, ma is ezzel álmodtam, nagyon szar volt mert ezek full valóságosnak tűnnek.

De több osztálytársam is álmod ilyenekkel, hogy visszajön és ugyanúgy borzonganak ők is ettől a gondolattól.


Sose gondoltuk volna, hogy ilyen megtörténhet.

2020. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!