Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért ezzel a sráccal és...

Miért ezzel a sráccal és miért nem a szerelmemmel álmodok?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok valakibe, de sajnos csak plátói. Viszont álmomban nagyon sokszor megjelenik egy másik ismerősöm (ő is plátói lenne, ha tetszene nekem). Nagyon sokat álmodok vele, hogy együtt vagyunk szerelmesen. Simogatja a kezem, bátorít. Miért nem azzal álmodok ilyet, akibe szerelmes vagyok?

2017. márc. 12. 10:30
 1/4 Yukimora takiko válasza:
42%
Mer nem csak jolit , hanem janit it szereted. De se jani se joli nem szeret viszont. Akkor meg nem mindegy ? XD
2017. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 thoomas26 ***** válasza:
77%
Talán egyik előző életetekben volt egy erős érzelmi szál közöttetek, és ez jelenik meg most az álmodban. Vagy éppen az a srác, akivel álmodsz, sokat gondol rád - ezzel sok energiát küld feléd, mely álmodban ily módon mutatkozhat meg. Vagy tudat alatt mégis tetszik neked is. Szerintem e három közül bármelyik igaz lehet, és lehetnek egyéb eshetőségek is. Talán érezni fogod, hogy melyik is állhat közelebb az igazsághoz.
2017. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jó hogy írod, mert egy másik kérdező is ugyan erről kérdezett ehhez hasonlót. Egy fiú az illető plusz ő is hasonló időben kérdezett
2017. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csingilingg84 válasza:
Nekem is volt hasonló, de nem teljesen ilyen...hm...majd rájössz. :D
2017. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!