Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megint visszatért a gyerek az...

Megint visszatért a gyerek az álmaimban. Szerintetek van különösebb jelentése? Én furcsállom már nagyon.

Figyelt kérdés

Többször álmodtam már gyerekkel. Mindig úgy, hogy az enyém. Az előző pár hónapja volt, azt álmodtam hogy megszültem egy kislány babát, aki pont olyan volt mint én babaként, de végül fel voltam háborodva, hogy nekem nem kell, vigyék innen, külföldre (???) csak ezt hajtogattam. Tegnap azt álmodtam, hogy későn derült ki, hogy terhes vagyok, hirtelen megnőtt a hasam,de már túl késő volt elvetetni, emiatt összeomlottam, és olyanokat mondogattam, hogy nem így terveztem, ez most keresztbe húzta az életemet, és nagyon féltem a terhességtől és a szüléstől. Rendesen felkavart ez az álom. Pedig nincs bajom a gyerekekkel, majd később szeretnék. Nektek mi a véleményetek? Nem fura ez?

21/l



2020. nov. 6. 12:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Megint volt baba az álmomban, az enyém volt, de annyira már nem hasonlított rám. Babusgattam, vigyáztam rá, gondoskodtam róla.
2020. nov. 11. 10:52
 12/18 anonim ***** válasza:

De jó, hogy írtál újra, és milyen zseniális álmaid vannak!:)

Ez eléggé valaminek a merev elutasítása, most meg az elfogadásának tűnik ebben a formában. Szerinted?

2020. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk most tök más szituációban voltam, bújkálnom kellett vele, csendben lenni, meg hasonlók. Reggel felkeltem, egy pillanatra elfelejtettem, 1 órával utána jutott eszembe az álom, meg hogy megint baba. Habár szkeptikus ugyan nem vagyok, komolyan mondom, nem hittem eddig az ilyen nagy álom fejtősdiben, de ez már nagyon durva.
2020. nov. 11. 14:53
 14/18 anonim ***** válasza:
Durva?:) Úgy érted, meglepő vagy megdöbbentő?:) Önismerethez szuper (pszi. vagyok, nem ezo-spiri nagymester).
2020. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Megdöbbentőnek mondanám inkább. :) Sokadig álom már, viszont teljesen új szituáció. Meg álmomban persze fel sem tűnik, hogy már megint a baba, csak felkelés után 1-2 órával. Más álmokat nagyon meg sem jegyzek.
2020. nov. 11. 20:38
 16/18 anonim válasza:
Semmit sem jelent szerintem. Az álmok teljesen randomak. Álmodhatsz olyanról ami veled történt, foglalkoztat téged, amire vágysz, vagy félsz, de jelentősége nincs. Nekem nagyon sokáig volt egy idióta rémálmom. Mikor sokadjára álmodtam azt, a végkimenetelt is be tudtam folyásolni, mert rájöttem álmom közben, hogy ezt már álmodtam. (nem tudatos álom)
2021. febr. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki van még itt gyakorin azóta, de megint kezdődnek a babás álmaim.😅 Most azt álmodtam, hogy kistesóm lett, lány, és Iza lett a neve (?) 😆
2022. jan. 6. 04:48
 18/18 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Most olvastam végig újra amit írtál. Érdekes dolgot vettem észre, már nem ellenkezel az álmokban a gyerek ellen, mint korábban ;)


Mi jut az eszedbe arról, hogy kistesód születik, egy kislány?


Bármilyen emlék, az első emlék, ami az eszedbe jut ;)

2022. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!