Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyet? Már...

Miért álmodtam ilyet? Már sokszor megtörtént . Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval szoktam olyanokat álmodni hogy egymás után 2szer meg hasonlók


De ez más,ez olyan hogy érzem már megtörtént egyszer de mikor felkelek rájövök hogy nem,még gondolni is szoktam az álmomban hogy na most ezután ez a rész következik,de felkelek és csalódott leszek hogy "de hisz ez megtörtént,emlékszem"


Szóval az álom:

Egy göndör hajú lány összeveszik a családjával ,megismerkedik egy sráccal és sétálgatnak,nagy vita volt az álmomban és akkor mondta az "agyam" hogy na mindjárt jön az a rész mikor elfut

És gondolkoztam hogy mi volt ennek a könyvnek a címe


De ez nem létezett,mégis úgy éreztem hogy igen

Ez miért van?



2020. nov. 7. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló szokott lenni... Álmodok valamit és mondom ott valakinek aki épp benne van h "nah majd ha felebredek akkor a valóságban elmeselem neki mit álmodtam" és folytatódik az álom úgy h tényleg elmeselem h mit álmodtam majd rajovok h ez még mindig nem a valóság...


Megjegyeznem h nekem szinte minden nap van tudatos álmom amikor nem tudatos.mint fentebb is írtam akkor olyat álmodok amit az előbb elmeseltem

2020. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen !!olyan nekem is van hogy elmesélem aztán felkelek és közbe nem is meséltem el :)
2020. nov. 7. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy vonzó lány, aki könnyen talál magának valakit(egy göndör hajú..), ha összeveszik a családjával, akkor elköltözik otthonról(megismerkedik egy sráccal és sétálgatnak). Te is ilyenen hezitálsz(nagy vita volt), hogy menekülj-e vagy bedőlj az ígéreteknek(rész mikor elfut).


Töprengsz(gondolkoztam) azon, hogy melyik jövőt(könyvet) válaszd célodul, mint státusz(címe).

2020. nov. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sosem vesztem össze a csaladommal,pláne azért meg apukám nem velünk él


De nem csak egyszer álmodtam ilyet,de ez most csak 1 történet volt,semmi köze nem volt a valósághoz

Ezért nem értem miért álmodtam ilyet


És a hajam sem göndör semmi sem illik rám a sztoribol

2020. nov. 16. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!