Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez megtörtént vagy csak...

Ez megtörtént vagy csak álmodtam volna?

Figyelt kérdés
Egyszer történt velem egy olyan eset, hogy a részletekre már nemigen emlékszem viszont nem hagy nyugodni a dolog. Még egész kicsi voltam a következő valamiért nagyon megmaradt bennem. Sétálunk apuval az ovi melletti utcán és a volt ovónőm nyomul apura majd megfogta a kezét amit én elleneztem.. először azt hittem csak hülyeség majd utána átkarolták egymást és úgy sétáltunk tovább közben pedig azt mondta ez az ovónő, hogy lecseréli anyámat és ő lesz az új anyukám. Utána már csak az maradt meg, hogy sírok és szomorú vagyok. Viszont, hogy utána mi történt, hogy folytatódott nem tudom sajnos vagy hogy hova mentünk így.. mellesleg anyám is ovónő és furcsa,hogy pont az ovi utcában történt volna ez meg, illetve senki se mondta volna anyámnak vagy valami. Én nem emlékszem, hogy utána anyunak elmondtam volna e vagy apuval összevesztem. De vmiért mostanában ezen agyalok, pedig nagyon régi dolog. Viszont nem tudom, hogy ez valós lett volna, vagy csak egy álom. De hát nyílt utcán ezt tenni vagy a nő, hogy ilyet mondott volna, kicsit hihetetlen. Mondjuk egyébként nagyon jóba vannak.Vagy csak direkt szivattak,de ilyennel nem szórakozik az ember,főleg nem a forgalmas utcán. Kicsit hülyén érzem magam, meg annak idején apámat nem is kérdeztem meg, hogy mi volt ez. Meg úgy elfelejtődött,de olykor feljön.
2018. ápr. 19. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudhatod (vagy az apukád, meg az óvónő), hogy megtörtént-e valójában. De eléggé álomszerűnek tűnik.
2018. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak álmodtad. Én legalábbis tuti azzal indítottam volna anyunál amikor találkoztunk volna, hogy ez történt. Ilyen kis árulkodós gyerek voltam :D
2018. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utca az életutat jelképezi. Tehát óvodás korodban (ovi mellett) apukád és az óvónéni találkoztak. És láttad az óvónéni gesztusain, hogy elfogadó (megfogta a kezét), rajong (átkarolták egymást) apukáddal kapcsolatban. Úgy érezted, azon aggódsz a jövőben (sétáltunk tovább), hogy összejönnek (ő lesz az új anyukám).
2018. ápr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az álom nem jelenti azt, hogy apukád és az óvónéni tényleg össze fognak jönni. Ez nem jövőbe látás, hanem a félelmeidet tükrözi.
2018. ápr. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg történt volna ilyesmi és annyira rà lettek volna kattanva egymàsra,akkor annak csak lett volna valamilyen valós következménye is.De évek teltek el és semmi.Tehàt bizonyàra àlmodtad.
2018. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!