Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már előre megtörtén...

Álmodtatok már előre megtörtént eseményt?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt egy templomról álmodtam. Életszerű volt, sütött a nap, reggeli órákban járhatott az idő. Ott álltam a bejárati ajtónál sok hívő jött furcsa ruhában, nem európai veseletben, majd hirtelen benn találtam magam. Egy olyan ismerősöm is ott volt, aki sok évvel ezelőtt fiatalon meghalt és sokan imádkoztak, de néhány ember a földön feküdt mozdulatlanul, mint a halottak kiterítve. Féltem, suttogva kérdeztem a barátomat, hogy ők így imádkoznak? Erre azt válaszolta, hogy halottak. Rengetegen feküdtek. Az arcukra pontosan emlékszem és ma reggel mondta be a rádió, hogy merénylet történt egy mecsetben.


Halottakkal álmodni rosszat jelent? Főleg olyan is szerepelt benne, aki nagyon régen meghalt és beszéltem vele, nem tudom pontosan mit, de sokat, inkább suttogtam, mint aki fél, hogy észreveszi valaki. Olyan volt, mintha a helyszínen lettem volna, soha nem látok színeket és hallok hangokat, de itt minden volt még a vér fémes szagát is éreztem.


2017. nov. 25. 17:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Az benne a legfurább, hogy élt a barátom, halott barátokkal/családtaggal még soha se álmodtam.
2017. nov. 25. 17:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha máskor is előfordul, hogy előre megálmodsz terrorcselekményeket, jelentkezz a TEK-nél, sok hasznodat vennék.
2017. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem viccből írtam ki! Nem hiszek az ilyen marhaságokban, de halottakkal álmodni főleg egy ima helyszíne is benne szerepel. Nem mertem elmondani senkinek eddig. Nem egy északi cigány vagyok, ami az ördögűzést meg az egyéb középkori marhaságokat műveli. Az ilyet az ember, amelyik normális megtartja magának, hogy ne nézzék hülyének, mint te kedvel előző hozzászóló.
2017. nov. 25. 17:53
 4/6 Oltó Elemér válasza:
Nézd meg az álmos könyvet a neten
2017. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt figyeld, itt ilyenekről beszélnek és szerintem hamarosan adnak egy magyarázatot!

[link]

2017. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A templom a túlvilágot szimbolizálja. Így látod a halál utáni világot. Valószínű csalódtál az életben. Ezért változásra van szükséged. Új életet szeretnél kezdeni. Más lett számodra fontos. Új célok, új reményekre vágysz.
2017. nov. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!