Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

19f vagyok és eddig soha nem érdekeltek az álmaim, de az előző esti olyan volt, amit valszeg soha nem felejtek el.


Szóval kimaradt egy csomó minden, annyi van meg, hogy a Föld romokban. Mindenki öli a másikat és zombi szerű emberek vannak mindenhol. Vezetek a semmiben és megérkezek egy parkolóházba. Kiszállok az autóból és valaki rám támad, erre fejbe szúrom egy késsel kb 10-szer (tudom, elég beteg, de ez volt).


Van egy osztálytársam aki kb állandóan engem bámul, pedig van barátja egy ideje.


Ő előlép egy fal mögül, meglátja, hogy kinyírtam valakit és kezemben van a kés, erre megijed. Eldobtam, erre elkezd mosolyogni, odamegyek hozzá, elkezdtünk csókolózni és erre keltem fel. Mit jelent ez szerintetek? Nagyon jó csaj, de más jön be.



2020. nov. 8. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Sokat kockulsz és kanos is vagy.
2020. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Soha nem játszok, max havi 1-szer, de azt is másoknál
2020. nov. 8. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak kanos vagy egy kis aberrációval spékelve.
2020. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Doktor úr! Most már minden világos 🤯
2020. nov. 8. 22:09
 5/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Tetszik neked, ez nem kérdés. Le akarod nyűgözni, ez is tiszta. A hőse akarsz lenni. Ennél objektívebb véleményt látatlanban nem tudok mondani, bocsi! :)))
2020. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Reménytelennek látod a helyzetet(föld romokban). Mindenki ítélkezik a másikról(öli a másikat) és nem gondolkodnak, maszkot hordanak(zombi szerű emberek). Csak dolgozol(Vezetek) nem törődve semmivel(a semmiben) és nem tudsz csinálni semmit(megérkezek egy parkolóházba). Mert megszólnak(rám támad), erre agresszíven(késsel) lehülyézed(fejbe szúrom) megszokásból(kb 10-szer).


Az osztálytársad nem foglalkozik a korlátozásokkal(előlép egy fal mögül). Tudja mik a szokásaid(meglátja), hogy durva vagy(kinyírtam valakit) és agresszív(kezemben van a kés), rémüldözik rajta(erre megijed). Ilyenkor uralkodsz magadon(Eldobtam), ami tetszik neki(erre elkezd mosolyogni), amit díjazol(odamegyek hozzá) és szexinek tartasz(elkezdtünk csókolózni).

2020. nov. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!