Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Girlll3 kérdése:

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Álmomban hazamentem. De az otthonom a régi bútorokkal volt tele. A szomszédunk is fiatal volt. Ő gyakran járt éd jár át hozzánk segíteni. Aztán egyszer csak egy kutya a nyakamba ugrott. Nagyon meglepődtem. Az jutott eszembe, hogy neki már nem kellene élnie. Kinézetre a tacskónk volt fiatalon, talán nagyobb termetű volt, mint a valóságban. De annyira örült nekem és utána rájöttem, hogy ő a Csöpi. Szegény, még gimnazista koromban halt meg és a karomban. Nagyon fájó emlék, én vittem be a házunkba és a szomszéd temette el. De ez már 14 vagy 15 éve történt. Annyira akartam, hohy éljen. Nem tudom miért pont most álmodtam vele. Nagyon beteg volt szegény, de álmomban újra fiatal volt és szeretettel üdvözölt.

2020. nov. 22. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, pusztán felidézte a régi emlékeket.
2020. nov. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy elrendezetlen dolgaid vannak az életedben és jó lenne végre pontot tenni egy csomó folyamatban lévő dolog végére.
2020. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es mire gondolsz?
2020. nov. 22. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleged van mindenkiből, a saját életedet akarod élni(hazamentem). De ez nem vet rád jó fényt, lejáratod magad(otthonom a régi bútorokkal volt tele). Azt pletykálják(szomszédunk) gyerekes vagy(fiatal volt). Pedig fontos számodra a hűség(egy kutya a nyakamba ugrott). Ami a múlté(tacskónk volt) és lényegtelen(fiatalon), de mégis nagyon fontos számodra(nagyobb termetű volt). Boldog lennél, ha kiszámíthatónak, megbízhatónak tartanának(annyira örült nekem..).
2020. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!