Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyton kígyókkal álmodok.....

Folyton kígyókkal álmodok.. nagyon rossz.. miért?! 17/F

Figyelt kérdés

Sokszor álmodok kígyókkal, akik megölnek engem, de nagyon sokszor, nem minden nap, de ha ezt álmodom akkor felkelek és nagyon rossz..

ennek miféle jelentése van?



2020. nov. 26. 20:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
Gyerekkori traumára utal a dolog
2020. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha engem kérdeztek, a trollkodás és az okoskodó de hozzá nem értő hozzászólás közül még mindig inkább a trollkodás a kevésbé ártalmas, mégis Freudot játszanak itt néhányan pár nőklapja cikk elolvasásán felbuzdulva...
2020. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A 12-es válaszolónak

Pontosan. Viszont ha te értesz hozzá, ami nagyon valószínűnek tűnik, akkor kérlek, mondd el, mit jelent a kígyó, mert én is nagyon szeretném tudni!

2020. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De ha meg nem értesz hozzá, honnan tudod, hogy nincs igazuk? Vagy te is a Nők lapját olvasod? :o
2020. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordul(álmodok), hogy bu zinak gondolod magad(kígyókkal), ami tönkre teszi az életedet(megölnek engem) és nagyon rossz. Ha barátkozol(..sétáltam) úgy érzed ez ciki(sziszegett). Hátsó gondolataid vannak, kisértenek gondolatok(hátranéztem), hogy csics kaság amit csinálsz(neonzöld kígyó). Ez teljesen ellehetetlenít(megölt).
2020. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!