Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Pár naponta azt álmodom, hogy...

Pár naponta azt álmodom, hogy megvernek a cigányok, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam ma is, hogy segítek a szomszédomnak jött kettő cigány majd csak úgy nekem jöttek és szétverték a búrám. Előtte nap meg szintén cigányok azt mondják, hogy "gyere csak ide te csicska paraszt" aztán has jött a bökő.


Engem 5 éve a suliba vertek csak meg, de normális volt, hogy el el kaptak néha egy magyart, nagyon kellett pisilni és abba a wc-be mentem ahol ők cigiztek aztán pissantottam az ajtóba meg elgáncsoltak és belém rúgott egy, de mondták is, hogy elkerülhetetlen. De ennek 5 éve..



2020. dec. 2. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van egy a tudatod legmélyére nyomott félelmed azzal kapcsolatban, hogy tehetetlen vagy több támadóval szemben, így kiszolgáltatottnak érzed magad, és ezt a cigány származásúakhoz kötöd, mert tőlük jött elég nagy impulzus ahhoz, hogy ez berögzüljön.Ha például másik környezetben nőttél volna fel, ahol ugyanezt a magyar társaid csinálják veled, akkor hozzájuk kötnéd.


Tehát érdemes lenne elgondolkodnod valamilyen önvédelem elsajátításán, akár kűzdősport, hogy fokozza a biztonságérzetedet.

2020. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

A zigánok már csak ilyenek.

Addig örülj amíg csak álmodsz róla másnak ez a valóság.

2020. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jóságos vagy a szomszédoddal(segítek), de bizonytalan(jött kettő), haszontalan, meggondolatlan(cigány). Mert csak kínzod magad(nekem jöttek) és hülyét csinálsz magadból(szétverték a búrám).

Előtte. Nagyon lenézed, támadod önmagad(cigányok azt mondják..). Mert rosszul gondolkodsz(csicska paraszt) és keményen, azonnal változtatni kell a hozzáállásodon(jött a bökő).

2020. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!