Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom: 2-3 naponta...

Visszatérő álom: 2-3 naponta azt álmodom hogy próbálom beindítani a kocsim és nem indul, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell bele üzemanyag.
2019. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy barátomat megkérdeztem.

"Vszeg vmi karrierista vszeg varosi lelkiszegeny alma

Aki almaban se tud szabadda kreativva valni es ilyen botranyosan hetkoznapi kepeket hasznal helyette vszeg hamarost nem fog felallni neki azt jelentheti

De ha ismered ezt a tagot akk kerdezd meg: kozepkoru ferfi e?(30-40 korul) több hatarozott tippem nincs az alom kapcs. amugy. A visszatérô almok ha tenyleg egy mondhatni replay akkor eleg vszinu h egy adott probl./kerdes "sürget" h haho para vagyok oldj fel. Ha csak a szimbolumok ismetlodnek akkor az megint mas. Az auto mint olyan manapsag akar a szabadsahot is szimbolizalhatja (hisz szinte azzal jar vasarolni enni inni kB szarni is vagy épp erdobe setalni is autoval megy, egy vedett burokban elszigetelve mindentol es mindenkitol. Akar (ha a kor stimmel) kapuzarasi panik is lehet azzal kombozva h nem indul vagyis valami hibadzik ahhoz h ugy mehess tovabb ahogy eddig (((hitted)) de ez mar nagyon szubjektiv asszociao es csak sotetben tapogatozok mert ennyi nem elég... Feltudok sorolni mondhatni rengeteg lehetseges opciot viszont az egyéni osszetettségét nem sejthetem ennyibol.. se szinek se az alom kozbeni onerzet hangulat atmoszfera nincs meg vagyis csak saját asszociaot es vagy "archetipikus forditast" tudok nyujtani itt"


Én azért se mondok semmit, mert amikből én tudnék mondani, semmi sincs megadva.

2019. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi

30-40 kozotti az stimmel

Meg a megoldásra váró problémák is

Lehet hogy be kéne mennem tudatos álomba ott többet megtudnék

2019. jún. 18. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!