Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem direkten kapcsolódik a...

Nem direkten kapcsolódik a kérdésem az álomfejtéshez, de attól függetlenül válaszolsz?

Figyelt kérdés

amikor felébresztenek alvásból mindig megijedek, még akkor is amikor lágyan szólnak hogy keljek fel. felmegy a pulzusom és volt már amikor elkezdtem ordibálni is. hogy miért, azt nem tudom. ha magamtól kelek fel akkor csak agresszív vagyok mert nem tudtam felkelni korábban (ha magamtól kelek kb délben kelek).

EZ CSAK NYÁRRA VONATKOZIK!


2010. aug. 12. 04:43
 1/3 margoz válasza:

A kamaszkor egyik vele járója a mély alvás,és nehéz ébredés.Igaz elöfordul az ellentéte is ,a kevés alvás.

Szerintem nem alszol eleget és fáradt a szervezeted,ez meg viseli az ideg rendszert,ezért vagy agressziv,igyekezzél hamarabb lefeküdni,az alkohol fogyasztás is lehet probléma,hisz a szervezet nem tud piheni,találd meg hogy melyik okozza a bajt,és tudatosisd magadban akkor sikerül legyözni a reggeli rossz közérzetedet,és nem másokat fogsz okolni miatta.

2010. aug. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia elsővel egyet értek,de sztem próbáld ki a Magne B6-ot az segít az idegrendszeren és nem leszel ilyen agresszív;)vagy egyél sok banánt!de tényleg használ,sok benne a B vitamin:D
2010. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi. nem iszok alkoholt, egyrészt nem egészséges, másrészt értelmét nem látom :)
2010. aug. 12. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!