Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nos egy elég fura álmom volt....

Nos egy elég fura álmom volt. Aki ért az álomfejtéshez írja le nekem hogy ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nah szóval: Az álmom azon a focipályán kezdődött ahol edzéseim vannak. Ott volt pár ismerősöm és ők mondták nekem, hogy vigyázzak meg már ők felkészültek erre. Mondom mi van? Elmondták hogy egy UFO invázió lesz. Csodáltam akkor. Mondtam nekik hogy adjatok valamit amibe el tudok bújni (nem is értem miért mondtam ezt). Aztán adtak egy hatalmas dobozt amiben nem bujtam el, ehelyett hátra mentem a vécés helyre (hozzáfűzöm nem ott van az öltöző meg a wc ahol az álmomban volt) és elbújtam. Megkezdődött az invázió ilyen hatalmas csápos fegyveres űrlények harcoltak a barátaim/ismerőseim ellen én meg csak bujkáltam az öltözőben a wc-nél. Ekkor hirtelen egy kövér, vörös nagy szakállú katona lettem és akkor mosolyogva beszélgettem valakivel. Kimentem és vége volt a harcnak. Senki sem volt mintha felszívódott volna mindenki aki ott harcolt. Ködös volt akkor az idő. És hirtelen egy nagy fehér hajú orvos jött hozzám kocsival és elvitt engem valahova. Miközben ültem mellette hirtelen eltűnt én meg kiestem a kocsiból (tököm se tudja hogyan). Akkor nem volt meg egyik lábam se és így ért véget az álom...

2020. dec. 10. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Azt vettem le az álmodból, hogy félsz szembenézni a problémáidal és az ismerőseidtől vársz segítséget. Vagy Félsz hogy egyedül maradsz.
2020. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Én akkor fogok aggódni kezdeni, ha mostanában egyre több embernek lesz ufós álma.
2020. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm. Az első nem igaz, a második anál inkább. De a vörös nagy szakállú kövér kopasz ember mit jelenthet?
2020. dec. 10. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!