Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ilyen borzalmas álmom még...

Ilyen borzalmas álmom még sosem volt, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban ellopták a kocsim mire kijöttem a boltból. Azután cigány “rendőrök” jöttek nyomozni kocsi lopásokkal kapcsolatban. Később ezek a rendőrök betörtek hozzánk és menekültem előlük (itt hatalmas nyomást éreztem) és arra emlékszem, hogy folyamatosan meg akartak sebezni.


Aztán a sajàt kutyám is ellenünk fordult megmaradt az a jelenet, hogy izomból átakarja harapni a kézfejem. Ez rosszul érintett, hisz imádjuk egymást.


A rendőrök elől sokat menekültem, de mikor kiugrottam a kerítésnél letepert és megerőszakolt.. én meg csak sírtam és ordítottam segítségért. ez volt a legrosszabb rész. (Nem éltem át élőben semmi hasonlót és nem félek tőle, mert biztonságosan mászkálok mindig) sosem álmodtam még ehhez hasonlót se..


Nagyon nagyon a hatása alatt vagyok és nyomasztó.



2020. jún. 4. 14:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Tegnap szakítottunk a párommal. Ezt még oda akartam írni, hátha összefüggés van.
2020. jún. 4. 14:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nézted az amerikai híreket esetleg? Lehet azzal lehet összefüggésben, illetve a párod elvesztése biztos, hogy úgymond kiszolgáltatottá tesz téged lélekben. Ez vele jár. Túl leszel rajta, elindult a feldolgozás! Fel a fejjel, és kitartás neked! :)
2020. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínű a szakítás miatt van.

A kutya is, a hűség jelképe, aki a kezedbe harap. Meg a többi jelenet is erre utal. Gondolom váratlan, csúnyább szakítás volt .

2020. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!