Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jó ideje 3 éve elhunyt Édesany...

Jó ideje 3 éve elhunyt Édesanyámmal álmodom és mindig zaklatott álmaim vannak, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Teljesen kimerítő aludni. Mikor lehetőségem is lenne több időt aludni, se tudom magam kipihenni, mert iszonyat aktív álmaim vannak. Nagyon rossz mindig fáradtan ébredni.

Anya az álomban mostanában nem központi szereplő legtöbbször, de olyan is van.


2015. máj. 3. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Mint a gyermek anyja ölén,

mint a kisgyermek, olyan most a lelkem.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Uram, nem fuvalkodik fel szívem,

és nem néz magasra szemem,

nem járok nagy dolgok után,

erőmet meghaladó csodák után,

hanem megnyugtattam

és elcsöndesítettem lelkemet.

Mint a gyermek anyja ölén,

mint a kisgyermek, olyan most a lelkem.

2015. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyász.
2015. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem tiszta lelki ismeret...
2015. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad, milyen volt a viszonyotok. Gyakori, hogy egy erőszakos, irányító anya akarata ellenére akkor sem tudunk cselekedni, amikor már meghalt. Lehet, hogy olyan dolgot készülsz megtenni, ami neki nem tetszene, és a beléd ültetett korlátok miatti stressz így jön ki. Ha így van, mindenképp fordulj szakemberhez, segít tudatosítani, hogy anyád már nem parancsolhat neked.
2015. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Viszonyom Anyukámmal olyan volt, amilyennél jobbat nem is kívánhatnék senkinek. Olyan, hogy minden túlzás nélkül leírhatom, nekem és a testvéreimnek volt a világon a legjobb Anyukánk, és olyan, amilyen én sosem leszek, még ha megfeszülök sem.

Ilyen Anyukám volt nekem.

2015. máj. 4. 01:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Csodálatos anyukák gyerekei nem önbizalomhiányosak, és nem érzik magukat egy senkinek anyjukhoz képest. Ideje felnőni, ő sem volt tökéletes, viszont jól manipulált... Nézz szembe vele és elmúlnak a rémálmok.
2015. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eléggé messzemenő következtetést vontál le szerintem, ennél azért jóval összetettebb ez az önbizalom, anyai/szülői irányítás dolog.
2015. máj. 4. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!