Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elmesélnétek mi volt a leghátb...

Elmesélnétek mi volt a leghátborzongatóbb rémálmotok?

Figyelt kérdés

Volt olyan, amitől később nem mertetek/tudtatok rendesen elaludni?


Nekem olyan volt, hogy az álmomban egy tükör előtt álltam, de nem magamat láttam, hanem valaki/valami mást. :D Azóta csak olyan szobában tudok aludni, ahol nincs tükör.



2020. dec. 28. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Anyukám ebédet csinált. Mint kiderült, apukámat sütötte meg egy nagy fémtepsiben, akinek az összeégett teste a konyhaasztalon volt felravatalozva, tálalva. Anyukám kényszerített, hogy apukám testét körbeüljük a testvéreimmel, és a kisült levét kanalazzuk, ami tele volt szőrcsomókkal és barna, alvadt vérrel. Éreztem az égett bőre szagát.
2020. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Én nem emlékszem mi volt benne, de kisebb rohamom volt tőle mindig. Hétszer álmodtam ugyanazt. Nem közönséges rémálom volt, azt éreztem, mint amikor nagyon nem szeretnéd, hogy a körülötted lévők azt csinálják amit, de hiába kéred őket, hogy fejezzék be, nem figyelnek rád. Nem tudom normálisan elmagyarázni, de nemrég láttam az "anyám!" című filmet, aminek sok jelenete emlékeztetett erre.
2020. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1# hát valóban nem lehetett túl szívderítő élmény

Esetleg megkérdezhetem, hogy milyen a viszony a szüleid között?

Csak az álmodból kiindulva kérdezem.


2# ha hétszer vissza jött, az már szerintem elég egyértelmű,

2020. dec. 28. 16:32
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy erdőben voltam.A gyerekeket élve faládába tették és elégették.Sikitottak.Érdekes én is éreztem az égett hús szagát.

Akkor víz borzasztó amikor felébredtem.Én parancsoltak a katonáknak, hogy égessék el őket.Elképedtem, hogy tudtam ennyire gonosz lenni álmomban.

2020. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég durva volt a legrosszabb. Azt álmodtam, hogy terhes vagyok, és valahol félúton elhagytam a babát, mert valahol kiesett belőlem. Elindultam vissza megkeresni, és ahogy visszafordultam láttam, hogy ott van az úton és pont jött egy autó, és átgázolt rajta. Órákba telt míg lenyugodtam, lehettem vagy 16 éves.
2020. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Ami engem a legjobban felzaklatott, kétszer is álmodtam. Kicsit más volt, de a lényegi elemek, és az érzés hasonló volt.


Az első az volt, hogy valami játék pisztoly volt nálam. A tükörrel szemben álltam, és belelőttem egyet vagy kettőt, aminek következtében széttöredezett a tükör. Aztán a fejemhez emeltem, és fejbe lőttem magam. Mivel játékpisztoly volt, nem ölt meg, viszont közel tartottam, így egy elég komoly fejsérülést szenvedtem, vérezni kezdtem, és a halálomon voltam. Kétségbeesetten kúsztam a földön a szüleimhez, és könyörögtem, hogy vigyenek el orvoshoz, mert nem akarok meghalni, de nem is foglalkoztak velem.


A második ehhez hasonló volt, de ott már igazi pisztoly szerepelt, és mások húzták meg a ravaszt. Valamit elkövettem, valamiért nyilvánosan ki akartak végezni. Két lövés ért, egyik a mellkasomba, a tüdőm felső része felé, másik meg talán a nyakamba. Nagyon nehezen lélegeztem, köhögtem fel a vért, belenéztem egy tükörbe, és láttam a sebeket, ahol a golyók a testembe fúródtak. Körülöttem körben álltak a családtagjaim, és a barátaim, de csak érzéketlenül néztek. Könyörögtem, hogy segítsenek rajtam, én nem érdemlem ezt a véget, de senki se tett semmit...


Mondhatom, mindkettő álomból mellkas szorítással és nehéz légzéssel ébredtem. Hetekig a hatásuk alatt álltam.

2020. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
4-es, egyáltalán nem biztos, hogy gonosz voltál. Vagy valami idióta film hatása alatt álmodtad vagy megálmodtál egy megtörtént dolgot a múltból vagy a jelenből. Nekem volt ilyen és visszahallottam a hírekben.
2020. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

azért elég elképesztő, hogy az agy milyen valósághű horror filmeket képes legyártani ,és akkor ott vagy, hogy ebből most valami üzenetet kéne kihámozni vagy csak így "tisztítja" magát az elménk...


meg az is érdekes, ahogy én vettem észre, hogy rémálmokból többet gyárt, mint a kellemesebb fajtából. legalábbis nálam biztosan

2020. dec. 28. 19:49
 9/19 anonim ***** válasza:

7-es Egy olyan sodródott páncél ing volt rajtam amit a múzeumban látni.Az a borzalmas szag amit éreztem.Rémes volt.

Álmomban nem érzek szagokat és ízeket.

Az emberek ruhájából ítélve, inkább a sötét középkorban volt.Én meg egy férfi voltam,katona.Ha ez volt a múltban, akkor jobb ha nem emlékszünk.Napokig rosszul voltam.

2020. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Mindannyian sokszor öltünk és haltunk, ez sajnos ilyen 😔
2020. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!