Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi volt a leghátborzongatóbb...

Mi volt a leghátborzongatóbb spirituális élményed & idézésed?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Amikor egy Hitler szellemével kártyáztam.
2012. júl. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért? Hány Hitlerről tudsz?
2012. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2012. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Amikor az uffok megerőszakoltak.
2012. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
ezt a könyvet értékesítettem még annó. De ez még nem válasz arra hogy ő hány Hitlert ismert:D
2012. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Kérlek segitsetek 25-éves hetero fiu vagyok és megerőszakoltak az uffok análissan történt és nagyon FÁJ!!!
2012. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Annyit ismerek amennyi abban a könyvben le van írva.
2012. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mikor Ő szóbakerül, vagy gondolatod ráterelődik majd vészjósló csengéssel, már már harang módján inkább kondulva megszólal a csengő. Félve nyúlsz a kilics felé, érzed a fagyos levegő simítását a karodon. Remegő kezeden a szőrszálak az égre merednek, mintha el akarnák érni a sötéten kavargó felleget. Az ajtó nyikorogva nyílik, majd egy sötét emberi sziluett jelenik meg az ajtóban. De ember e vajon? Az egyik lecsapó villám vad döreje mellett fény vetül az árny arcára és beléd rettenetes félelem költözik. Felismered őt. Öreg és mégis időtlen. Iszonyú terheket sejtető csomagjaiban akár hullák is lehetnének... Szeme üresen és fagyosan végigsuhan arcodon, orra megérzi a hátadon csordogáló izzadságcseppekbe szőtt félelmed kesernyés szagát. Aztán rideg hangon szól hozzád, hogy veledtek maradna egy kicsit... Érzed minden erő elszáll a végtagjaidból, sokkol jelenléte. Görcsös ujjaid erősen markolják az ajtófélfát, de közelgő lépéseitől tehetetlen hull tested mellé. Ő mosolyogva lép be a fényes szobába, s igen... Nincs már ellenvetés, nincs ellenállás, hiába is csábító a sörétes puskád hívogató képe, foszló emlék csupán... Még sokkos állapotban hallod ahogy a feleséged szól melléd lépve: szia anya!
2012. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4 Uffnak hívják a kutyámat!
2012. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amikor félig átcsúsztam már az étersíkra, és a szoba egyik sarkából óriási gonoszság volt érezhető, persze én hiába, hogy majd befostam elkezdtem üvölteni abba az irányba, persze nem a fizikai önvalómmal, hanem azon kívül, aztán mielőtt bármi történt volna visszaestem a testembe. Az istenek vigyáznak rám. :)
2012. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!