Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Szuper álmom volt! Autókat loptam és vezettem őket. Főleg olyan kisebbeket választottam, amiket még el tudok vezetni. Volt mindenféle. Az egyik autó nehezen ment, aztán kiderült hogy valami nehezet vontatott maga után és azért. Volt három kerekű autó is, az jól ment. Össze vissza vezettem, hisz a valóságban sem tudok vezetni. 🙂 De élvezetes volt. Fékre és a gázpedálra fókuszáltam. Aztán volt hogy meg kellett állnia minden autónak, mert valami történt a főúton. Sajnálatos, de igyekeztem másik autót szerezni. Az egyikben egy asszony volt és erőszakosan beleültem az autójába. 😄 Ami még fontos, jött velem szemben egy három sávos út. És fogalmam sem volt hogy melyiken kéne mennem. Jöttek velem szemben az autók.. Kb. ennyire emlékszem. Szerintem van valami átvitt értelme is ennek az álomnak. Köszi előre is..

2020. dec. 30. 13:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz! Van itt egy válaszoló, aki jól tud álmot fejteni, őt várom. Mit keresnek az ezotériában olyanok akik nem hisznek benne, és semmit sem tudnak róla?
2020. dec. 30. 13:35
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Van itt egy válaszoló, aki jól tud álmot fejteni, őt várom."

Meglepne, ha rám gondolnál :P


Fiú vagy vagy lány? Az álmok jelentése nemenként változhat.


-- Lopás: Irreális vágyad vagy vágyaid vannak.

-- Autó: Azt jelképezi, hogy mire vagy képes, mivel leírásod szerint élvezted, valószínűleg nagyon elszeretnél érni valamit.


> A kettő most úgy tűnik teljesen különbözik, de biztosan van kapcsolat, az álmod többi része ezt le is írja.


-- Főleg kisebb autókat választottál, azaz ezeket a vágyakat elszeretnéd érni, viszont próbálsz a realitás határain belül maradni.

-- A teher amit vonszoltál magad után, valószínűleg megpróbál megakadályozni a célodban - Szerinted mit jelenthez? Milyen érzés volt amikor megtudtad, hogy ott van az a teher?

-- Három kerék: Hiányzott egy - azaz valami hiányzik ahhoz, hogy elérd a célodat.

-- Megáltatok: Gondolkodsz, hogy mi legyen a következő lépés a célod eléréséhez.


> Itt már kezdenek összefűződni a szálak.


-- Erőszakosan próbáltál beleülni az asszony autójába - Túlságosan is erőszakosan próbálsz küzdeni valamiért.


-- Szemben jöttek az autók: Az ár ellen mész


-- Három sáv, de nem tudod melyiken menj: Nem tudod, hogy merre tovább, melyik lenne a helyes út.


>> Összesítés: Van egy vagy több cél, amit elszeretnél érni, de még te magad sem tudod eldönteni, hogy hogyan szeretnéd elérni és hogy egyáltalán lehetséges-e. Vannak akik hátráltatnak ebben. A leírásod alapján motivált vagy, próbálod elérni a célt.

2020. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, téged vártalak. 🙂
2020. dec. 30. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!