Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy másik életem?

Van egy másik életem?

Figyelt kérdés
Félálomban azon gondolkodom hogy pl. holnap oviba kell vinnem a gyereket, asszony későn ér haza, mit kéne főzni, másik öltöny veszek... Na de egyikem sincs!
2021. jan. 1. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy, csak már kezd elmenni az eszed...
2021. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam olyanokat álmodni, hogy pl. suliba járok (pedig már vagy tíz éve be sem tettem a lábam iskolába), vagy nincs is húgom (pedig a valóságban van), meg ilyenek.
2021. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen igen..Alternatív idővonalas részvalóság buboréknak hívom,mert jól hangzik...Bizonyos életeseményeknél,célok és ideák hatására ha nem csak képzeleg az ember,hanem valódi szándék vezérli és elég sokáig vágyakkal is táplálja..azt már gondolatmágiának hívhatjuk és karmacsíra teremtő...de mivel elég messze van az egyén mindennapi valóságától és lehetőségeitől így áthelyeződik egy mellékszálra ez a vágybuborék (asztrális) és félálomban a küszöbön jön elő kidolgozásra...Engedd el ami nem lehet a tiéd,légy hálás azért amid van...nagyjából ez a menete..


Másik lehetséges magyarázat,hogy belehallgattál a morf mezőbe,de ennek viszont kicsi az esélye...Észrevennéd,ha nem a te gondolataid...Gondolom magadnak érzed...a másik életed..

2021. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...hatására...karmacsíra teremtődik...sorryka..
2021. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magányosnak érzed magad, igényled, hogy szeressenek. Szeretsz segíteni másoknak. Mindent megígérsz, hogy kialakuljon valami kötődés.
2021. jan. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez biztos?☺
2021. jan. 5. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!