Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális,hogy anyám miatt...

Az normális,hogy anyám miatt szar az èletem?27 èvesen?bMindig megmondja mit csinálják. 3 műszakban dolgozom èhbèrèrt legutóbbi fizetèsem 109 ezer Ft volt de nem kereshetek másik munkát stb de ha kinyitom a számat én vagyok a hülye mert miért?

Figyelt kérdés
Miért nem tetszik ami van miért vagyok idegbeteg alkoholista
2020. aug. 19. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem valtoztatsz, akkor te is annyira hibas vagy mint anyad.
2020. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A munkádról leírtál mindent, de arról nem, hogy anyukáddal mi a konkrét gond köztettek. Így nehéz válaszolni.
2020. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
27 évesen te hozol döntést az életeddel kapcsolatban. Az isegy döntés, ha te anyádra hagyatkozol ebben. Dönthetsz másképp is, es kereshetsz jobb munkát. De amíg anyádra mutogatsz, addig nem lesz jobb életed, ez egész biztos.
2020. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj el McDonald'sba dolgozni, ott nettó 200000-et kapsz
2020. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Csak az a baj mindig megy az érzelmi zsarolás és mindenèrt engem hibáztatás.

Az sem jó hogy egy jobb világot akarom magamnak teremteni.

2020. aug. 19. 12:52
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
S.zard le hogy anyád mit mondd, de gondolom a leírásod alapján vele élsz (ha nem akkor .s.zard le hogy mit mond
2020. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de nekem 20 évesen nem mondhatta meg anyám mit kezdjek az életemmel. Próbálta volna de már akkor azt mondtam neki ez nem telefon hogy beleszóljon.
2020. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Nem normális. Az anyád dolgai alapvetően meghatározzák a kezdeti életpályádat, de ennyi idősen már fel kell ismerned az érdekeidet és megvédeni azokat, anyáddal szemben is.

Részben indokolt anyádat okolni, de nem érdemes, mert ez nem segít rajtad, ellenben az áldozat szerepbe helyezéssel csökkenti a motivációdat.

Költözze el! Változtass munkát! Kezd el leß@rni, amit muterod mond!

2020. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha idegbeteg alkoholista módjára nyitod ki a szádat akkor valóban te vagy a hibás.

Ha hagyod anyádat ilyen szinten irányítani akkor is. Egyikőtök sem normális, de mi lesz jobb attól, hogy ezt itt is elmondjuk? Ennyi fizetésből nem lehet megváltoztatni az életedet, tehát jó lenne az önsajnálat helyet valami járható kiutat keresni.

Mi a végzettséged? Van-e ezzel esélyed jobb munkahelyre vagy ahhoz először inkább tanulni kellene?

Hogyan kívánsz leszokni a piáról és megtanulni az önkontrollt. Normális munkahelyen se az alkoholt se az idegbeteg megnyilvánulásokat nem értékelik.

Szóval ne anyádat hibáztasd meg álmodozz, hanem mérd fel a lehetőségeidet és változtass. Ennyi idősen nem kell véleményeztetni a terveidet, csak csináld akármit is mondanak mások.

2020. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A döntéseket neked kell meghozni. Akkor is, ha anyukádnak megtetszik. Ezen már tinikorban át kellett volna esni.
2020. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!