Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy temetésen voltam és nagyon féltem, mert félek a halottak látványától. Ott volt egy fiú aki figyelt rám, de nem ismerem. Vége lett a temetésnek akkor elindultunk haza, de a híd le volt zárva szóval nehéz volt haza jutni. Aztán otthon is volt valami halott nő. Őt sem tudtam, hogy ki.

Aztán apa kárpitos és egy kárpitos pisztojjal lövöldöztek a fiúk. Az aki ott volt a temetésen meg öcsém.

Rendesen eltaláltak vele és kaktusz tüske szerűen állt ki a kezemből. Mondtam a fiúnak, ha már ilyen kedves vt velem szedje is ki, mert nagyon fáj. Ő egy szerelmes tekintetett vetett rám és be vitt a fürdőszobába és egy csipesszel elkezdte óvatosan kiszedni. Mikor az arcomhoz ért, hogy kivegye az utolsót is megcsókolt. Annyira finom volt és nem akartam abba hagyni, aztán megkérdezte, hogy nem akarok-e vele egy kicsit többet, mondtam, hogy nem tudom. Nekem tetszett és tényleg nem tzdtam mit akarok, mert van barátom. Álmomvan is jelen volt, de ő nem volt ekkora figyelemmel rám.

Aztán valahogy kimentünk a fürdőből, de megsimogatott mindenhol, mondván, hogy valahol van-e még kapocs.

Aztán bicajra ült mindenki és haza mentünk én mentem barátommal hozzájuk és a fiú ment haza.

Annyira szomorú voltam, hogy nem mehetek vele, de azért is szomorú voltam, hogy így becsapom barátomat.


Ez most miért volt? Tényleg olyan mintha szerelmes lettem volna álmomban. Rég éreztem olyat, mint ott.

16l


2021. jan. 3. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem vagyok álomfejtő, szóval csak véleményt tudok mondani.

Feltételezem a múltban halhatott meg valakid, akitől nem tudsz szabadulni, ezt a lezárt híd is jelképezheti... hogy nem tudsz tovább lépni. A fiú meg egy segítséged lehet ebben, vagy legalábbis egy nehéz helyzetben. Lehet, hogy ő a jövőben jön el és szeretne neked segíteni, csak észre kell venned. Lehet, hogy választanod kell közte és a barátod között.

Szóval így átgondolva nekem ez jön le.

2021. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Van benne valami😊
2021. jan. 5. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Remélem meglesz a válasz.
2021. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyedül maradtál(temetésen voltam), amitől nagyon félsz, mert félsz az értelmetlen élet(halottak) gondolatától(látványától). Tetszel amúgy a fiúknak(..aki figyelt rám), de tartasz tőlük(elindultunk haza), mert kizárt a kapcsolat(híd le volt zárva), szóval nem biztonságos(nehéz volt haza jutni). Aztán az életedben(otthon) is nem tudsz nő lenni(volt valami halott nő).

Mert az öcséd alapból ellenzi(kárpitos pisztollyal, lövöldöztek), hogy kapcsolatod legyen(fiúval).

Mindent elkövet, hogy elriassza őket, ellehetetlenítse a kapcsolatodat(..kaktusz tüske szerűen állt ki a kezemből). Ezért mondod minden fiúnak, aki jó hozzád(..ha már ilyen kedves). Hogy szálljon szembe az öcséddel(szedje is ki), mert kínoz téged(nagyon fáj). Ők szerelemből(..tekintetett vetett rám) tisztázni szeretnék ezt a helyzetet(fürdőszobába) és aprólékosan, finoman(csipesszel) rajta vannak az ügyön(elkezdte óvatosan kiszedni). Eközben kíváncsiak mi a véleményed róluk(az arcomhoz ért, hogy kivegye az utolsót is) vonzódsz-e szexuálisan hozzájuk(megcsókolt). Ez annyira tetszik neked(..finom volt), hogy a rabja vagy(nem akartam abba hagyni). Aztán érdekli őket(megkérdezte), hogy komolyak-e a szándékaid(nem akarok-e vele egy kicsit többet). De bizonytalan vagy(mondtam, hogy nem tudom), mert van barátod. De ő nem foglalkozik veled(volt ekkora figyelemmel rám).

Ha úgy szeretnek téged amilyen vagy(megsimogatott mindenhol) és leállítják, meggyőzik az öcsédet(mondván, hogy valahol van-e még kapocs).

Akkor nagy az öröm, lelkesedés(bicajra ült mindenki) boldogan élsz a barátoddal(..hozzájuk) és a fiúk meg hoppon maradnak(ment haza).

Ez nagyon(annyira) elszomorít, hogy nem lehetsz a megmentőddel(mehetek vele), de azért is szomorú vagy, hogy mi lesz a barátoddal(így becsapom..).

2021. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!