Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt egy nagyon érdekes álmom és azóta nem megy ki a fejemből. A történet kb röviden így hangzik: az osztályban csak ketten ültünk az a személy akit a legjobban utálok és én. Hirtelen becsörtet az ajtón az ablakon (!!!) egy fényes madár. Aztán kijelenti, hogy az egyikünket meg kell ölje. Az a személy akit a legjobban utálok hirtelen az én szemembe néz és azt mondja, hogy őt ölje meg a madár. A madár pedig elindul felém...

Na itt felkeltem.

Ez az állom mit jelenthet. Nem hagy nyugodni.



2021. jan. 3. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különös.


Mint írtad utálod az adott embert, ezt fejezte ki az álmod is. Úgy érzed hátráltat téged, de valójában magadat hátráltatod azzal, hogy ő vele foglalkozol.


Engedd el.

2021. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot is!
2021. jan. 3. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulságos(osztályban) számodra kettőtök esete egy személlyel(ültünk csak ketten). A békére, vagy a szabadságra való megoldás(becsörtet egy madár), ami egy bölcs dolog(fényes), hogy valamelyikőtök meghaljon(meg kell ölje). Erre a személy rád gondol(szemembe néz), hogy halj meg(őt ölje meg a madár). Ez nagyon kínos szituáció(a madár pedig elindul felém) nem érdemes utálkozni.
2021. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!