Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy az egyik úszótársamnak, akivel egy napon születtem felment a láza, de eljött edzésre. De csak medencét tett meg és azt is nagyon lassan. A medence végénél a homlokára raktam a kezem, hogy megnézzem nagy-e a láza, haza kell-e küldeni. Nagyon forró volt a feje, ezért meg akartam kérni, hogy szálljon ki a vízből, de mielőtt megszólaltam volna ő beugrott a vízbe és el úszót.

Mit jelenthet ez? Valamilyen üzenet ez. Többször is megjelent ez az álom, de soha nem fejeződött másként.


17/L



2021. jan. 4. 18:00
 1/8 anonim válasza:
32%
Esetleg csatolj egy képet magadról, az álomfejtéshez szükséges látni az alanyt.
2021. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
semmit se jelent
2021. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meleged volt mikor felkeltél? Verejték volt?
2021. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meleged lehetett az ágyban neked
2021. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3. Igen, mikor felkeltem melegem volt és meg is izzadtam egy kicsit...
2021. jan. 4. 20:47
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy aggódsz érte; lehet, hogy megalapozottan, lehet hogy nem megalapozottan; lehet, hogy tudsz is róla; lehet, hgoy csak tudat alatt félted őt valamitől. Lehet, hogy csak annyi ez az álom, hogy ő sokat jelent neked; vagy lehet, hogy akár te is neki; lehet,hogy azt jelezte, hogy közelálltok egymáshoz; őt pedig csak a szerelem fűti. Nem lázas volt, hanem látni akart téged. Más egyelőre most nem jut eszembe; de hátha ez téged valamennyire előre visz. Amúgy lehet, hogy pl ilyen lélektársak vagytok, vagy ilyesmi; ha ugyanakkor születtetek, lehet sok közös bennetek; pl ilyen bolygóállásokhoz köthető tulajdonságok (most belsőre gondolok)
2021. jan. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Köszi szépen! Lehet, hogy igazad van egyes dolgokban. Köszi!

2021. jan. 5. 03:01
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok jelentése lehet az álomnak. A külső hatás mindenféleképp hatással van az álmodra, tehát a tér, meleg levegő és izzadás ahhoz köthető, hogy neked is meleged volt álmodás közben. Viszont az aggódás jele is feltűnik, szóval egyetértek a 6-os válaszóval, viszont - szerintem - ehhez nincs köze a bolgyóállásoknak sehogy sem.
2021. jan. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!