Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket?

Miért álmodok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Sajnos időről-időre egyre több olyat álmodok hogy terhes vagyok...

Ma például ikrekkel lehettem terhes, nem volt nagy hasam és mintha kb egy üznetet kaptam volna, hogy az egyik baba nyomást érez a fejénél (beindultak a görcsök) és nem tudja mi ez. Álmomban épp álltam a nappaliban és mire a telefonomhoz kezdtem sétálni, elkezdtem vérezni egyre durvábban (vetélésre gondolva), így wcre vettem az utam ahogy valamennyire nyomnom kellett (legalábbis 1-2 körülöttem lévő rokon, barátnők? ezt mondták) és erre ébredek. Mindig a nyomásra ébredek...

Nem is vagyok kapcsolatban, illetve nem is tervezek gyereket (mert valószínűleg nem is lehet) mégis elképesztően megviselnek ezek az álmok és egyszerűen utána nem tudok visszaaludni se, egész napom elrontódik. Mitől lehet ez?😔



2020. okt. 10. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínű azért, mert a tudatod alatt vágysz arra, hogy gyereked legyen. Az, hogy a telefonhoz mész, jelzi azt, hogy szükséged lenne egy társra, akivel tudnál beszélni. Az, hogy álmodban vérzel, jelzi azt, hogy a múltadban voltak kapcsolataid, amikben többet adtál, mint laptál (vagyis: kihasználtak). Nyomásra ébredsz: van valami titkod, amitől szívesen megszabadulnál. Nem szentírás, amit mondok, ez csak az én olvasatom.
2020. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!