Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelent? sírás...

Kerjoz kérdése:

Vajon mit jelent? sírás...

Figyelt kérdés
hello! ..álmomban egy ismerosom nagyon sírt, az mit jelent? utána néztem de nemsokat találtam, esetleg tudja valaki?

2021. jan. 15. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Semmit
2021. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer álmomban a kolléganőm nagyon sírt. Fura, mert nem éreztem magamat különösebben közel hozzá, soha nem is álmodtam vele, de munkahelyen kívül se foglalkoztatott. Másnap elmesélte, hogy el kellett altatniuk a kutyájukat. Nagyon megsiratta.


Egy másik esetben unokatestvérem sírt álmomban. Eléggé eltávolodtunk, így nem kérdeztem rá. Én úgy tudtam, minden rendben vele, gyermeke született, ami hatalmas öröm volt, mert nehezen esett teherbe, már azt hitte, hogy meddő. Tehát én azt hittem, rendben van. Később hallottam, hogy a házassága nagyon boldogtalan.


Nálam ezek az álmok nem képletesek, általában ha ilyet álmodtam, az illető tényleg nagyon szomorú volt. Ha valaha álmodok még ilyet, biztos, hogy fel fogom hívni az illetőt.

2021. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett tudni álmodban, hogy mért sírt? Mit éreztél, látva hogy sír? Ki neked ez az ismerősöd, mi jellemzi leginkább a kapcsolatotokat?
2021. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok a dolga és azt akarja segít neki.
2021. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pontosabban?
2021. jan. 22. 12:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Írjál többet az álmodról! Miből kívánod hogy pontosabban?
2021. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!