Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő rémálom,mintha...

Visszatérő rémálom,mintha valaki éjjelente velem lenne,rosszat akar nekem...hogyan szüntethetem még?

Figyelt kérdés
Egy ideje heti rendszerességgel felébredek,mert rosszat álmodok,mintha valaki lenne a szobába,és rosszat akarna nekem.Most éjjel is arra ébredtem,hogy érzem a jelenlétét,mellettem ül, a kezét felém tartja,és az energiát "elszívja"tőlem. Tudom,hogy ez nem a valósàg,csak rémálom,de visszatérő,és nem tudom mi lehet az oka?

2021. jan. 17. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Ne aluggy. Akkor álmodni se álmocc!
2021. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Károly farkasok ***** válasza:

Az almoknak sokkal több köze van a valósághoz mint gondolnád.


Az univerzum ha nem is végtelen, azért jó nagy... Már az emberi(jelenkori) civilizáció előtt is volt élet a bolygón, nem kizárt hogy időnként eljutott egy a miénknél fejlettebb szintre és kipusztult... Újra és újra.

Szerintem te "fogságban" lehetsz valahol egy párhuzamos dimenzióban és a tudatod átirányítjak ide, a testedbe.... Mintha távirányítanad a tested. Kinoznak és fogva tartanak így! Míg alszol a tudatod egy más "térben", "otthon" van (ha érted) azzal hogy így stresszelnek el lehetetlenítik az életed amit itt élsz.

Inkább arra összpontosíts hogy tudnál a helyzeteden javítani és ha van időd és alkalmad rá levond a következtetéseket... Nekem is vannak hasonló álmaim, én úgy vagyok vele hogy figyelembe veszem de amennyire lehet nem hagyom hogy befolyásoljanak a mindennapi életben.

Az alvás Nagyon fontos! Én a helyedben (ha olyan helyen élsz ahol illegálisak bizonyos szerek) beszélnék nem csak a háziorvosommal de más orvosokkal is hogy írjanak fel egy olyan szert amitől jól alszol. Nem fognak elsőre ilyet felírni! Te olyankor kerhetsz másikat... Nem hiszed el... De tulajdonképpen te magad kell gyogyisd és kezeld.... Mert senki más nem fog.

2021. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves második válaszoló... szerencsére az elalvással nincsen gondom,én tudom,hogy mindez àlom,ami nem a valóság.

Amit írsz,azt nem teljesen értem😜

2021. jan. 17. 11:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Rém álmod van. Bár el tudsz aludni, de valami miatt feszült vagy, szorongsz. A tudat alattidból ez alvás közben így jön elő.

Próbálj Magne B6- ot.

Csökkenti a feszültséget, segítve a valóban pihentető alvást.

Szerintem többet ér mint ezoterikus válaszokat találni.

Ha médsem használ, még mindig vissza térhetsz ide;-)

2021. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Károly farkasok ***** válasza:
48%

Majd rájössz! Próbáld meg "irányítani" az álmaid.

A magnebet meg mindenféle táplálékkiegészítő vitamin tablettát én már kipróbáltam... Nekem egyáltalán nem segítettek de olyan is volt ami rontott a helyzeten... Viszont a "tudatosság" mindenképp javított a helyzeten.

2021. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Magnézium erősíti az idegrendszer. Ez biztos nem ront a helyzeten.


5-ös Talán az álltalad említett illegális szerek rontották a helyzetet.

2021. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Károly farkasok ***** válasza:
0%

Ki tudja... Viszont azok a szerek amiket a patikában árulnak egyetlen céllal kerülnek oda... Hogy valaki pénzt adjon értük.

Amiről én beszélek az nem a leirasokbol lettek kitalálva hanem évtizedek tapasztalataira vannak alapozva.

2021. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Valószínű valami most tényleg felbukkant nálad. El kellene kükdeni.

Nem érzel szokatlan fáradtságot az álmok után vagy úgy általában?

2021. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!az való igaz,hogy az jellemző ràm, hogy mindig minden miatt aggódom,szorongok.Tudom, hogy vàltoztatnom kell,mert ez a fajta stressz kihatással van az alvásomra.
2021. jan. 17. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!