Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt?

Miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés

Már végeztem a gimivel, így nem értem hogy jött ez az álom.

Gimiben volt egy fiú, aki bejött nekem és szerintem én is neki, mert mindig figyelt, mosolygott stb

Rég nem láttam már, másik egyetemre is jàrunk, viszont most ennyi idő után felbukkant az álmomban és elmondta mennyire bánja, hogy akkor nem lépett meg ilyenek és megcsókolt.

Azért nem értem, hogy álmodhattam ezzel a fiúval, mert màr régóta van párom és tényleg minden mondhatni akadálymentesen megy és szeretjük is egymást, így nem gondolom, hogy a tudatalattim arra akart volna rávilágítani, hogy hagyjam el a páromat vagy ilyesmi:D

Valaki tudna ebben segíteni, hogy mégis miért álmodtam vele?



2021. jan. 17. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azért mert az álmok az emlékek és a fantázia keveréke.
2021. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szerintem csak szimplán vissza emlékeztél...

Nem kell annyira nagy dolgokat belekavarni...

2021. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Lehetséges, hogy nincs még lezàrva köztetek valami!
2021. jan. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gimis fiú eszedbe jutott(felbukkant), mert tetszel neki(megcsókolt). Úgy gondolod biztos bánja, hogy elszalasztott téged(elmondta..nem lépett).
2021. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!