Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Általában az emberek amikor...

Általában az emberek amikor álmodnak a saját szemszögükből látják az eseményeket vagy kívülről látják magukat és ami történik velük?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon furcsán éreztem magam, miközben álmodtam és nem rég beugrott, hogy azért, mert most azt láttam, amit a saját szememmel látnom kellett. Eddig főleg olyan álmaim voltak, amikben kívülről láttam magam. Átéltem mindazt, amit a testem is az álmomban átél, de az egészet úgy, mintha közben csak szemtanúja lennék. Elgondolkodtam, hogy mások milyen szemszögből látnak, amikor álmodnak? Van valami jelentősége, hogy milyen szemszögből látok vagy semmi jelentéstartalma nincs? Ti hogy láttok az álmaitokban?

Ha ez számít, amikor visszaemlékszem valamire, ami velem történt, gyakran kívülről látom magam, mintha csak néztem volna magam. Pedig azok emlékek, úgyhogy nem a saját szemszögemből kellene emlékeznem rájuk?

Lehet, hogy ez az egész kérdés tök hülyeség, csak kíváncsi vagyok, mert mindenki álmodik és emlékszik, de senki nem beszél róla, hogy kinek a szemével lát olyankor.

Köszönöm, ha valaki komolyan veszi a kíváncsiságomat és értelmesen válaszol



#álom #szemszög #testen kívül #komolyan gondolom
2021. jan. 28. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én többnyire FPS-nézetből szoktam álmodni :DDD Nagyon ritka az, hogy külső szemlélőként álmodok, magamat kívülről pedig nemigen szzoktam látni
2021. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő előfordul, de több az, hogy nem kívülről. Meg van amikor az álomban váltakozik a nézet.
2021. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Több fajta álom van. Túlnyomó részt a tudatalattid dolgozza fel az eseményeket. De ha kívülről tátod önmagad az nagyon ritka és pozitív. Ezt lehet fejleszteni hogy még komplexebben lásd a történéseket.
2021. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tudatos álmoknál szoktam kívülről látni magam, nem tudatos álmoknál belső nézetből.
2021. jan. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer kívülről láttam magam álmomban, ahogy fel akarom akasztani magam (sose tennék ilyet a valóságban) először nem is tudtam, hogy én vagyok az, ezért az utolsó pillanatban jöttem rá, hogy nem kéne magam megölni, de szerencsére meg is állítottak.

Amúgy én így is úgy is szoktam álmodni. Van amikor a saját szemszögemből, van amikor mintha csak egy filmet néznék, de akkor is elég élethű.

2021. jan. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én néha nem is szereplek benne, semilyen nézetben
2021. jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Legtöbbször igen intenzíven álmodom, kívülről látom magam és gyakran 'beleszólok' mit csináljak. Pl.vannak visszatérő álmaim ahol félek, ilyenkor mondom saját magamnak hogy 'nyugi mindjárt véget ér, felfogsz ébredni'.

Ha kellemes az álmom akkor is biztatom magam hogy 'jó itt, maradj még'. Szeretem a 'lebegős' álmokat amikor azt látom hogy nincs súlya a testemnek és lebegve változtatok helyszínt, ezek nagyon különlegesek.

2021. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu utolsó


Most csak azért írtad be, mert a kérdező ezt találta ki.

És neked is be kellett írni, hogy te is, igen hát hogyne.

De valójában nem is azt írtad.

2021. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor látod kívülről önmagad az álomban, ha az a téma, hogy mások mit gondolnak rólad.

Ha saját szemszögből nézed az eseményt, akkor bizonytalan vagy mások véleményét illetően, vagy nincs értelme ezzel foglalkozni, vagy úgy sem kíváncsiak az igazságra a körülötted lévők.

2021. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!