Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek az almok a sajat...

Kerdesekkel teli kérdése:

Szerintetek az almok a sajat felelmeid jelenitik meg/amin sokat agyalsz, ragodsz, vagy elore josoljak a jovot, egyfajta "uzeneteket" tartalmaznak?

Figyelt kérdés
Erdekel a velemenyetek, kifejtos valaszokat szeretnek, ha lehet, koszonom elore is
2020. szept. 6. 21:37
 1/4 Grimfox ***** válasza:
100%
Általában azt jelenítik meg, ami a tudattalanodban van, akár jó, akár rossz az álom. Általában a múltban nem tudatosodott dolgokra, és a jelenlegi életed helyzeteire tudsz belőlük következtetni. Ezekből lehet következtetni olyan dolgokra, amikre jó esély van, hogy bekövetkezzenek, de ez nem jóslás, mert többféle kimenetelre lehet következtetni, és nem pontosan, csak nagy vonalakban. A jósálmok másmilyenek. Nem tartalmaznak álomszerű elemeket, és általában nem emlékszel rájuk, amikor felébredsz, de amikor megtörténik az élethelyzet, amit álmodtál, akkor vagy déja vu-ként éled meg, vagy visszaemlékszel, hogy erről álmodtál. Ezt az utóbbi típusú, valódi jósálmot már csak nehezen, vagy sehogy sem lehet megmagyarázni a tudatalatti folyamataival, erről már valószínűsíthető, hogy külső hatást érzékelsz álmodban.
2020. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, gondolkoztam én is már hasonlón: szerintem mindkettő. Én ritkán álmodom, de észrevettem, hogy utána 1-7-10 napon belül valami történik az életemben. Így nézve figyelmeztető, ugyanakkor van, hogy a saját félelmeim jelenik meg rejtetten. Durva, az tuti.
2020. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon ritkán álmodom (évente maximum 2-szer), viszont olyankor mindig tudom hogy mi miatt álmodom azt amit. Ez azért van mert az életemben ami éppen aktuális és sokat agyalok rajta vagy nagy hatással van a lelkemre, azok a dolgok vetülnek ki álmaimban. Például pont a héten volt hogy álmodtam pár éjszaka és mindegyik egyértelműen azért volt mert jelenleg magányos vagyok és vágyom egy nőnemű partnerre.

Viszont van ritkán amikor teljesen összefüggéstelen baromságokat álmodok. Na azokat nem tudom hova tenni.

2020. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kétlem. Egyrészt a világ nem.ilyen orimitív, másrészről meg nekem nincsenek félelmeim, és szoktam álmodni. Rémálmom évek óta nem volt.
2020. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!