Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit akarhatnak tőlem a démonok?

Mit akarhatnak tőlem a démonok?

Figyelt kérdés

A multkor démonokkal álmodtam, vagyis mondhatni hogy álmomban támadtak meg. Azt mondták hogy meg fognak ölni. És azt is említették hogy megvágtam zsilettel a kezemet.


Félelmet is adtak rám, aztán veszekedtem rájuk hogy tűnjönek el!!!


Utána kis időre elmentek, mivel veszekedtem rájuk, később visszatértek


Megint jöttek, ekkor hívtam Jézus Krisztust segítségül, de csak nevettek és akkor mondták hogy meg fognak ölni, aztán felébredtem.

Érdekes még, hogy nem félek a haláltól, rengetegszer fogtam vissza magam attól h ne legyek öngyilkos. Ezért nem értem hogy milyen értelemben akarnak megölni vajon?



2021. febr. 8. 14:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez csak egy álom, nyugodj megfele.
2021. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lopsz nem csalsz és nem hazudsz, nem kell félned. :D
2021. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

2

És ha mindezt megteszed, akár haverkodhatsz is velük.

2021. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Grimfox ***** válasza:
85%
A démonok az álmodban azokat a gondolataidat, impulzusaidat jelenítik meg, amik önpusztítók, amikkel szándékosan, vagy tudattalanul kárt teszel magadban fizikailag, vagy pszichésen, és amiknek köze van az öngyilkossághoz. Nem valódi démonok támadtak meg. Ha azok lennének, nem jelentenék be a szándékaikat, sem a jelenlétüket. Ezek a "saját démonaid", a saját belső gondolataid, a belső ellenségeid. Ezek ellen valóban nem véd meg, ha isten, vagy Jézus nevét hívod segítségül.
2021. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Grimfox köszi szépen, így már érthető!
2021. febr. 8. 19:14
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
mi voltunk
2021. febr. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem akarnak megölni, csak ez volt a munkájuk, hogy rádijesszenek. Nekem egyszer a fülembe suttogta, hogy 'szenvednibúgy lehet igazán, hogy.." és a többit nem értettem, mert zörejjé változott a hangja. Ott se beszélgetni akart, hanem csak rám ijeszteni.


Ne foglalkozz vele, kiáltad a próbát.

2021. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Képzeljétek ma kora reggel ismét megjelentek álmomban! Az egyikük megkarcolta a karomat és megnyalta a véremet. És megint meg akartak ölni. És nem engedtek felébredni. Végül az egyik azt mondta hogy kapok egy percet, a felébredésre, és arra hogy kitaláljak valamit ellenük. És ekkor fel is ébredtem, és nem aludtam vissza egy jó darabig! Nehogy megint megjelenjenek!

Nem vagyok ijedős pedig. Most sem félek. Csak nem értem..

Hogy érted hogy kiálltam a próbát? Nem tudom hogy legközelebb hogy győzzem le őket!

2021. febr. 19. 11:37
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bolond.
2021. febr. 19. 13:11
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Szia,

Legközelebb ha megint álmodsz ilyet este, akkor alvás előtt vagy ha tudatos álom, - akkor akár közben is hívd segítségül az angyali fejedelem Szent Orphar-t

(aki a 6.-ik angyali kórus/kar tagja, ami a fejedelmek angyali kara).


Elég annyit mondani, hogy:


"Szent Orphar védj meg és őrizz meg engem az est/éjszaka folyamán"

- vagy valami hasonló.


Erről az angyalról röviden:


Orphar az éjszaka angyala, aki ha szabad így mondani, a föld minden zajára figyel, aki figyelmesen hallgatja ezeket, hogy elhárítsa a rossz hatásokat.


Szent Orphar magát "A fekvőnek" is nevezi. Ő a pihenés pártfogó angyali hercege, de az éjszakai ima, a pihenő imádságé is. Ő az a szolga, akit az Úr minden órában készen talál. Ő űzi el a gonosz ellenséget, aki éjjel gyomokat vet. Az "akarat fegyelmének" angyala.


Hatalmának forrását az" élet folyamától" kapja a trónoktól (a saját angyali kara felett álló másik angyali kartól), és attól a tróntól (egy másik angyal), aki az összekapcsolja rendet és törvényességgel és az Isten által elrendelt formába önti.


Ő az aki a szimbolikusan "földön fekve hallgat" és semmi sem kerüli el az éles figyelmét az ellenség támadásait illetően.


Mindenekelőtt az akarat gyengeségének démonai ellen küzd, amelyek az emberekben működnek, a földi "bölcsesség", a hamisság és álszámítás, a rejtegetés és gyávaság, a hazugság és gyanakvás, a bizalmatlanság, a titkos impulzív bűnök-hajlamok, a hideg szív és barátságtalanság démonai ellen...


Az angyal szent Orphar megadja az embereknek azt a békét, hogy biztonságban vannak Istenben, de az ébrenlévő lelkiismeretet és az akarat erejét is adja, és az éjszakai imádság örömét engesztelésként azoknak, akik az éjszakát bűnre használják..."


Remélem segít. Próbáld meg, biztos segít majd. Áldott napot.

2021. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!