Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit akarhatnak a földönkívülie...

Mit akarhatnak a földönkívüliek az emberiségtől azzal, hogy a árnyékkormányokkal tartják a kapcsolatot mi hasznuk van ebből az egészből?

Figyelt kérdés

Saját bevallásotok szerint az idegenek építették a piramisokat a NASA-val tartják a kapcsolatot a NASA felvételeken szabályosan kitakarja őket a holdon, marson stb.

Elrabolják az embereket szexuális kísérleteket hajtanak végre az embereken évezredek óta az emberek közt élnek sőt az embereket is a földönkívüliek tenyésztették ki az üreges Holdat is ők építették stb.

Szerintetek miért titkolják a létezésüket? Miért nem nyilvánosan teszik ezt? Miért vannak itt? Mit akarnak tőlünk, mikor számukra csak egy primitív faj vagyunk nem tudunk semmivel szolgálni, ami számukra fontos lenne.


2014. jún. 16. 09:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

Azt én se értem, h ilyen fejlettek, erre tegnap is míg nem voltam átjöttek, ugye Anyám már csak megkínálja őket, hát nem megitták mind a 8 üveg Heinekent, ami volt a hűtőben?

Azt mondják az inasnak úgy se kell, mert fáj a torka a klímától.

Hát kössz, vegyetek magatoknak r******k!

2014. jún. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1 Nagyon vicces vagy tudsz róla?
2014. jún. 16. 09:30
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Te is!

Szerinted itt fognak baszakodni?

2014. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#3 Mit akarsz ezzel mondani?
2014. jún. 16. 09:37
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Fogalmam sincs, milyen hasznuk lehet. Véleményem szerint az emberi faj a legbutább az egész bolygón, ahogy a kérdés is bizonyítja.
2014. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Ezekről a szexuális kísérletekről tudnál bővebben mesélni? Kezd felállni.
2014. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#5 A válaszod is bizonyítja.

#6 Te olyan meleg vagy, hogy a déli napsütés melletted kész felüdülés. -.-

2014. jún. 16. 10:15
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Látom, kedves kérdező, nem csak hülyeségeket tudsz kérdezni, hanem a válaszadók sértegetése is nagyon megy már. Csak így tovább, a hülyéké és a bunkóké ez a világ, így te dupla előnnyel indulsz a megmérettetésben! ;)
2014. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Egyáltalán miért válaszoltok egy kérdésre, ha nem tudjátok a válasz? Világossá vált számomra, hogy nincs humorérzéketek #5 56%-os rólad azt tudom, hogy te vagy a trollok miniszterelnöke író pszichológus.

Aki pedig valóban érdekelne a téma nem tud kibontakozni engem valóban érdekel a téma nem heccből raktam fel a kérdést.

2014. jún. 16. 10:33
 10/21 A kérdező kommentje:

#8 Igen én vagyok a hülye, aki nem tudja értelmezni a kérdést és a bunkó is, mert nem a kérdésre válaszolok ne röhögtessetek már, ha valóban bunkó lennék most jól beszólnék nektek.

Egyébként is most próbálok megjavulni erre pedig ezzel jöttök.

2014. jún. 16. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!