Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit akarhatnak tőlem a démonok?

Mit akarhatnak tőlem a démonok?

Figyelt kérdés

A multkor démonokkal álmodtam, vagyis mondhatni hogy álmomban támadtak meg. Azt mondták hogy meg fognak ölni. És azt is említették hogy megvágtam zsilettel a kezemet.


Félelmet is adtak rám, aztán veszekedtem rájuk hogy tűnjönek el!!!


Utána kis időre elmentek, mivel veszekedtem rájuk, később visszatértek


Megint jöttek, ekkor hívtam Jézus Krisztust segítségül, de csak nevettek és akkor mondták hogy meg fognak ölni, aztán felébredtem.

Érdekes még, hogy nem félek a haláltól, rengetegszer fogtam vissza magam attól h ne legyek öngyilkos. Ezért nem értem hogy milyen értelemben akarnak megölni vajon?



2021. febr. 8. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ui.

vagy "Szent Orphar védj meg és őrizz meg engem az est/éjszaka folyamán, a mi urunk Jézus Krisztus által".

Forrás a könyv Opus Angelorum, ami Németországban Katolikus egyház jóváhagyással rendelkezik. Lehet néhol nem a legpontosabban fordítottam magyarra a szöveget, ez esetben elnézésem.. Isten és szent Orphar megsegítsen.

Egy-két próbát megér, semmit nem veszítesz vele.. :)

2021. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A démonok már rég tudják hogy mi fogja a halálomat okozni. Ezért olyan vakmerőek velem szemben. Lehet hogy valami közeleg, amiről én nem tudok, de ők igen.

Hmm.. az ő szemükben én vesztes vagyok, vagy elveszett lélek.

2021. febr. 19. 15:44
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Elalvás előtt mindig koncentrálj egy fegyverre, ami megvéd ellenük, lehet egy szentelt tőr, lángoló kard, vagy amit szeretnél. Ha megtámadnak álmodban, manifesztáld és használd ellenük, fekete füstté fognak válni és eltűnnek.
2021. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13 Kipróbálom! 💚
2021. febr. 19. 17:27
 15/16 anonim ***** válasza:

Befolyásolni akarnak(démonokkal álmodtam). Amivel értelmetlenné teszik az életedet(mondták hogy meg fognak ölni). Arra akarnak rávenni(azt is említették), hogy okozzál magadnak, tettesd magad(zsilettel) bosszúsnak(megvágtam), betegnek, munkaképtelennek(kezemet).

Meg is félemlítettek(..is adtak rám), aztán ezt hülyeségnek tartottad(veszekedtem) és nem foglalkoztál vele(tűnjenek el). Később minden újra kezdődött(visszatértek).

Megint a gondolataidba férkőztek(jöttek), de neked a őszinteség, tisztaság(hívtad Jézus Krisztust) mindennél fontosabb. De csak gúnyolódtak(nevettek) és megfenyegettek(mondták), hogy nem fognak engedni dolgozni, kirúgnak(meg fognak ölni).

2021. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Rengeteg negatív energia van bennem, harag, félelem, düh, meg még nagyon sok. De ezeket a bátyám miatt szereztem, mert utál és gyűlöl engem gyerek korom óta mint a mai napig is. Immár több mint húsz éve mérgez engem. Ezt.. lehetetlen, hogy tiszta maradjak és ártatlan maradjak, emberileg képtelenség.
2021. febr. 20. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!