Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A telepátia (Sámson& Delila...

A telepátia (Sámson& Delila esete) erősségét befolyásolja a haj hossza?

Figyelt kérdés

Olvastam Rael az Intelligens Tervezettség c. könyvében ezt. Azok a földönkívüliek akik megteremtettek minket mesélték el, hogy a fejszőrzet és a haj hossza növeli az ESP képességeket. A történet szerint Sámsonnak azért volt hosszú haja, hogy telepatikusan kommunikálni tudjon a Föld felett állomásozó űrhajóval. Amikor gondolatban ki akarta dönteni az oszlopokat a haj felerősítette a telepatikus közvetítést, mint az antennák a rádión (adó & vevő készüléken) és fogták az idegenek, majd lerombolák fejlett technológiával azt amit Sámson akart.


Azt is említi a könyv, hogy emiatt van hogy az összes öreg professzor, tudósnak nagy pofaszőrzetük van (bajúsz, szakáll) és hosszú a hajuk is, hogy a koszmoszból érkező mások intúícióit meghallják vagy adják azt [link] Érdekes, hogy a nagy spirituális guruk is szőrösek a fejükön. A művész zenészek, komponisták, amiket pl kiskoromban hallgattam : J.M.Jarre,Vangeli,M.Oldfíld is mind hosszú hajú volt, hogy a belső mávészetüket telepatikusan ki tudják az nép felé közvetíteni. Én még fiatalként erős telepatikus képességekkel rendelkeztem. Képes voltam szugerálni, adni, venni a gondolatokat másoktól és hosszú hajam volt, mint Jarrenek. Azokon a zenéken inspirálódtam. Most pedig felnőttem alig is van hajam mert kihullott, meg rövid és ahelyett hogy fejlődtem volna telepátia terén már alig vannak képességeim tessék.


Vajon igaz lehet ? Érdemes hajat, szakállt, bajuszt növeszteni?



2021. febr. 9. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
nem
2021. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Tesla, Stephen Hawking sem volt túl szőrös, mégis vették az adást.
2021. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Grimfox ***** válasza:
67%

Nekem hosszú hajam van. Plusz bajszom, és szakállam. De az ESP és PK képességeim egyáltalán nem jobbak, mint bárki más hétköznapi emberé. Hiába foglalkoztat a téma, és kísérletezek vele, teljesen átlagosak az eredményeim. Az ESP, és PK képességekre a személyiségnek, és pszichés állapotnak van hatása, nem a hajnak.

Érdemes hajat, szakállat, bajuszt növeszteni, legalább is ez a személyes véleményem, de nem lesz közvetlen befolyása a pszichikus képességeidre. A meditációnak, koncentrációnak, és a tudatállapotok közti könnyű váltás képességének viszont lesz közvetlen befolyása. Ezekre érdemes koncentrálni.

2021. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem érdenes, mindkettő a szabadságot szimbolizálja.


De érdekesség, a hajjal és szakállal törődni kell.


Azaz, ha elhanyagoljuk, ha nem gondozzuk a szabadságunkat, akkor visszataszító lesz, mint az ápolatlan ember.

2022. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3: És ha ez nálad ez nem működik akkor biztosan rá lehet húzni az egész világra...Ejnye már megint az a fránya önteltség..


Nekem ez a kedvenc írásom a témában:


"A haj az idegrendszer egy kiterjesztése de tekinthetjük az idegrendszer egyfajta rendkívül fejlett tapogatóinak,antennáinak is amik hatalmas mennyiségű információkat továbbítanak az agytörzsbe, a limbikus rendszerbe, és az agykéregbe..."


De a Kirlian fotókon is megfigyelték,hogy "amikor a hajat levágják a befogadás és a továbbítás nagymértékben korlátozva van..."

Ennek eredménye az eltompultság és érzéketlenség...

Mentális,érzelmi és ökológiai szempontból..


[link]


Az ön/tudatosság szabadsága..

2022. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A modern tudomány rájött arra, hogy a hajat alkotó fehérje, a keratin, olyan kristályos molekulákat is tartalmaz, amelyek a drágakövekben is megtalálhatók. A haj nem más, mint az idegrendszer, az idegvégződések meghosszabbítása, és a szerepe az, hogy információkat szolgáltasson az agynak a külvilágról, az érzékelés útján. Képes egyensúlyba hozni a test körüli elektromágneses mezőt, amely köztudottan hatással van az életerőre, az energiaszintre és az intuícióra..."


Szóval igen növeszd meg ami még megmaradt..

2022. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

2

Azért Stephen Hawking nem igazán volt az a spirituális beállítottságú ember. Semmi ilyesmiben nem hitt.

2022. nov. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem. A kivétel nem erősíti a szabályt.
2022. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!