Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Szüleimmel, testvéremmel, barátnőjével elmentünk valakihez, ahol apám berúgott és elkezdett hányni, utána később is kellett neki és majdnem lehányta anyát és a tesómat és megéreztem a szagát, elkezdett hányingerem lenni és inkább elmentem. Aztán az egyik tanáromhoz elmentünk, neki volt két gyereke és az egyik gyerek elkezdett sírni és elment hányni.
2021. febr. 11. 12:44
 1/9 A kérdező kommentje:
és vége lett az álomnak
2021. febr. 11. 12:55
 2/9 anonim válasza:
9%
Lehet, hogy valami betegség jön a családba. 🤷🏽‍♂️ Vagy esetleg egy kisebb- nagyobb tragédia (az álom hangulatától függően).
2021. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen betegség?😳
2021. febr. 11. 13:11
 4/9 anonim válasza:
Ne hallgass erre a bolondra. Nem tud semmit, csak úgy írta. Az álom nem a jövőt mondja, csak az agyad így dolgozza fel az infókat, néha hülye álomkent gyurja össze a dolgokat
2021. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elrontottad a gyomrod.
2021. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem rontottam el
2021. febr. 11. 15:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor herot érzése kerulget vmi miatt.
2021. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy majd befogsz rúgni a tanároddal és a tesóddal és lehányjátok egymást.
2021. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A valakivel való kapcsolatotok(elmentünk..), nem tetszik apádnak(berúgott), de megjátssza, hogy minden rendben és közben undorodik tőle(elkezdett hányni), utána később megundorodott(lehányta) mellesleg(majdnem) anyádra és a tesódra. És egyetértettél apáddal(megéreztem a szagát) megundorodtál te is(elkezdett hányingerem lenni) és inkább szakítottál a valakivel(elmentem). Aztán az egyik tanárod egyik gyereke fél tőletek(elkezdett sírni) és taszítjátok őt(elment hányni).
2021. febr. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!