Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett Istennel...

Mit jelenthetett Istennel való álmom?

Figyelt kérdés

Egész nap nem hagy nyugodni, gondoltam felrakom ezt a kérdést már. Nem vagyok hívő, templomba se voltam még, szabad hitűnek vallottam eddig magam, már hetek óta nem álmodtam semmivel, és tegnap éjjeli álmomra tisztán emlékszem, ami így történt hogy a szobában álltam néztem a falat, és nagyon nagyba kirajzolódott Isten arca és engem nézett kiabáltam a szomszéd asszonynak, hogy jöjjön és elkezdtük lesikálni gyorsan, nagyon sürgősen, bár nem értettem hogy miért, csak gyorsan el akartam tüntetni mert megijedtem...

Aztán ennyi felébredtem. Most kezdett nagyon jó irányba haladni az életem, pont az álom előtt egy nappal... köszönöm a válaszokat!



2021. febr. 11. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Ezen jót nevettem. Még a mesekönyvben is benne van, hogy "Aki engem meglát azonnal meghal". Ez alapján az Istened arcát biztos nem láthattad.
2021. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szép történet☺️

Isten közelebbi kapcsolatba kíván kerülni veled, jelzi, hogy létezik, és ott van neked, higgyél benne, imádkozzál hozzá, legyél jó ember.

2021. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Isten fekete!
2021. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

kérdezhet egy boszorkány

szinem kék számom 7

izlelésem citrom


hajrá kislány veres hajjal:)

2021. febr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És hogy nézett ki Isten arca?
2021. febr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

5 Amilyen a te és én arcom

:)

És az öveké

és valoban BOSZI VAGYOK a kékserleg klánbol

2021. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6.:Nem téged kérdeztelek.
2021. febr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A válaszadók válaszát 70%-ban nem értem most miről van szó?!

Nem tudom felidézni Isten arcát, csak körvonalasan rajzolódott ki

2021. febr. 12. 10:58
 9/12 Girlll3 ***** válasza:
80%
Lehet azt jelenti, hogy bűntudatod van valami miatt. Isten, mint felsőbb hatalom minden tetted, sőt gondolatod tudja. Ha létezik... És ugye talán így üzen a tudatalattid, hogy valamit nem tudsz elfogadni magaddal kapcsolatban. Más értelmezés szerint Isten az ember lelkiismerete, nem véletlenül sikáltad a falról az arcát, ami téged nézett. Én erre gondolnék, hogy ezt jelenti. Én egy ébként kicsit hiszek Isten létezésében.
2021. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8.:Értem.Köszönöm a választ!Kár,pedig kíváncsi lettem volna rá.
2021. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!