Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az íjesztő álom?

Mit jelenthet ez az íjesztő álom?

Figyelt kérdés
Pár hónapja lett vége egy párkapcsolatomnak, nem volt hosszú életű, de kissé megviselt, azt hittem már túl vagyok rajta, viszont ma vele álmodtam. Mégpedig azt hogy a temetèsén vagyok, és ő maga mászott bele a koporsóba és zàrta magàra a koporsó tetejèt. Mindenki sírt és szomorú volt velem együtt. Emlékszem, hogy félelmet szomorúságot és ijedtséget éreztem álmomban. Nagyon bele vésődtek a kèpek az emlékeimbe. Szerintetek ez mit jelenthet?

2021. febr. 13. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"A múltad jelképe. Ha ijesztõ: nem veszel figyelembe egy régen történt, azonban fejlõdésedet nagyon befolyásoló körülményt, amikor múltadról elmélkedsz. "


Ezenkívül beletörődést, lezárást jelent.

Szóval lehet az egésznek volt egy tanulsága számodra, amit még lehet nem dolgoztál fel teljesen, de már lezártad magadban.

2021. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszt! :)
2021. febr. 14. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!