Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?...

Ez az álom mit jelenthet? Elég ijesztő, és nagyon részletes.

Figyelt kérdés
Talán az ált. iskolai oszt.társaimmal ültünk a tanterembe, valaki talán kint volt a táblánál,utána kimentem én is, nekem el kellett valamiért ütnöm az időt, vagy, szerepelnem kellett a lényeg kezembe nyomtak egy mikrofont. Eléggé megzavart a helyzet, de jól megoldottam, elkezdtem stand upolni. Faltól falig fel alá sétáltam előttük és lefele néztem, közbe elkezdtem a helyzetre reflektálni, igazából csak löktem a rizsát, h valahova kilyukadjak, ne blokkoljak le, ez nem is lényeges. Elég hamar kilyukadtam oda, h kérdeztem, ki milyen témáról szeretne beszélgetni. Elég nagy csönd volt, akkor mondtam, hogy na ez az a kérdés amire még soha nem adott választ a tömeg, egyhangú válasz itt még soha nem született. "mi a halálbüntetésről szeretnénk beszélgetni" - ilyen még a világon nem volt. Talán ezt hoztam példaként és kb így beszéltem. Ez volt a poén, itt talán nevettek is már, és én is éreztem, h ez jól sikerült, most megfogtamm őket, megvan a hang, a ritmus. Az a vicces, h most így sokkal rosszabbul írom le, főleg mivel 2 napja volt mar, akkor hiaba aludtam félig, annyira ösztönösen, frappánsan, folytonosan jöttek a gondolatok, szavak. Aztán már, h kezdett jóra fordulni kezdtem volna bele egy újabb poenba, mar felig megfogalmaztam, valami provokativ dolog volt talán a k**vakkal meg a politikusokkal a foszerepben, h mennyire ugyanolyan ez a két dolog, csak az egyiket mi b**sszuk meg másik pedig minket b**sz meg. Ezt talán el se tudtam mondani, akkor az egyik oszt tarsam azt hiszem, észrevette, h egy sugárba rovarok tömege tör elő, kitört a pánik, én bosszús voltam, h nem tudtam ezt a jó pillanatot továbbvinni, megszakadt az előadásom. Itt kicsit összemosodnak a dolgok, egyre több helyről törtek elő rovarok, talán csak a padlón, úgy emlékszem az oszt társaimnak végül sikerült kimenekülni, kiürült a terem. Itt sajnos elég homályos, igazából lehet nem is volt túl konzekvens, arra emlékszek főleg h amióta megjelentek a rovarok, egyre több lett, mindig rajszerűen törtek elő ujabb helyekről, egyre jobban küzdöttünk ellenük, filmszerű volt mert alapvetően én én voltam, de mikor a társam is észrevette a rovarokat, akkor az ő szemszögéből láttam az eseményeket, mint egy filmen. A vége fele egyre inkább magam szemszögéből küzdöttem, és mint mondtam, egyedül maradtam, a terem pedig valahogy átváltott a szobámmá, ahol érettségiig éltem, akkor költöztünk. Azt úgy emlékszek megelőztem, h a rovarok felmásszanak rám, valahogy volt egy pont lehet egy szék amin még tudtam állni, és nem másztak rám, emlékszem közel voltam az ablakhoz, ami a 7. Emeletről nyílik. Meg próbáltam kijutni az ajtón de így nem sikerült, ottragadtam. Nagyjából amikor ebbe a kilátástalan patthelyzetbe voltam, akkor keltem fel. Végül is bajom nem volt, csak nem tudtam a helyzetet megoldani. Szerintetek mit jelenthet ez az álom? Köszi, ha végig olvastátok és válaszoltok!

2019. máj. 9. 05:25
 1/5 A kérdező kommentje:
20/F
2019. máj. 9. 05:29
 2/5 Tak ***** válasza:

:)

Jó beszélőkéd van,életstílus lehet .

2019. máj. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te nem a Puzsér Róbert vagy? :D
2019. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, de 6,5 éve rendszeresen követem :D Lehet ez a baj :)
2019. máj. 24. 16:53
 5/5 A kérdező kommentje:
De komolyan ezt álmodtam :D
2019. máj. 24. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!