Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő nagy ijesztő ház...

Visszatérő nagy ijesztő ház az álomban jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Utóbbi pár éjszakám elég rossz volt. Mindben felfedezem az új nagy házam (valójában persze nincs ilyen) mindig olyan öreg és sejtelmes és hatalmas. Mindig van valami ijesztő. Vagy nyíló ajtók berontok és egy szellemszerű valami van az ágyon, aminek nekirohanok és felébredek. A berendezés mindig régi de van benne valami ami az enyém. Olyan fura, mit gondoltok jelenthet valamit?

2017. nov. 4. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát volt egy ház, amit tudtad, hogy a tiéd, de valóságban nincs? Honnan tudod, hogy a te házad?
2017. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már olyan helyszín az álmomban amelyik többször is megjelent, pedig sosem jártam ott.

Na meg a mégfurcsább hogy olyan is volt hogy egy személyt láttam több álmomban is, akit igazából soha sem láttam...ez mind megmogyorázhatatlan dolgok és szerintem soha se fogjuk megtudni hogy mi mért van...

2017. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet valami reinkarnációs cucc is.
2017. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, de a ház is változik. Felfedezem és álmomban tudom hogy az enyém. Minden este felfedezek majd valami ijesztő dolog történik és felébredek.
2017. nov. 4. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, jelenthet valamit. Pl azt, hogy nehezet, vagy későn vacsoráztál.
2017. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A ház rólad szól, hogy milyennek látod magad kívülről és belülről. Gazdag vagy, de úgy érzed kiöregedtél. Ami benned van ijesztőnek tartod. Vagy elítélendőnek tartod. Úgy érzed nem kíván a párod. Attól félsz egyszer rajta kapod valakivel a párod. (ágy)
2017. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!