Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok még mindig vele?

Miért álmodok még mindig vele?

Figyelt kérdés

Nem egészen egy hónapja szakított velem a barátnőm 3,5 év után. Én tényleg semmi okot nem adtam rá, úgy szerettem, ahogy férfi nőt szerethet: teljes szívemből, maximális odaadással és törődéssel (megcsalni soha eszembe sem jutott, számomra ő volt az igazi – összeillettünk). Azzal indokolta az egészet, hogy már "nem szerelmes, csak kötődik", és mindezt nem szemtől-szembe mondta meg nekem, hanem egy darab papírra írta le. Emiatt kicsit durván sikerült elválnunk... Röviddel a történtek után még visszavártam, megbocsátottam volna neki, próbáltam volna megbeszélni vele a dolgokat, de most már nem érdekel, túlléptem rajta. Ugyanis olyat tett velem (ellenem), amire nincs bocsánat. Mélységesen haragszom rá. Ettől függetlenül gyönyörű 3,5 évünk volt, örökké szívesen fogok rá visszaemlékezni és fáj a szívem, hogy így alakult. De sebaj, majd jön az IGAZI IGAZI, aki megérdemel!


Bocsánat a hosszú felvezetőért, de gondolom, fontos a kérdés szempontjából. Rá is térek a lényegre:


Az utóbbi kb. egy-másfél hétben szinte minden éjjel vele álmodok. Nem rosszakat, hanem pont ellenkezőleg: minden olyan szép és jó köztünk, mint régen – megbocsátottam neki még ezek után is, szemet hunytam afelett, amit tett. Romantika, forró vágy – leginkább e szavakkal tudom jellemezni ezeket a "visszatérő" álmokat. Azért tettem idézőjelbe, mert bár a helyszín és a helyzet mindig más, de a lényeg ugyanaz (a vége mindig szexuális közeledés egymás felé). Miért vannak ezek az álmok, mikor tudom, hogy már késő, nem tudnék neki megbocsátani, túlléptem rajta? A tudatalattim mást akar, mást sugall ezzel? Vagy csak így próbálja feldolgozni a történteket? Köszönöm a segítséget előre is.



2021. febr. 14. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igen... Én 1.5 hónapig minden este álmodtam vele, miután a 2 éves kapcsolatnak egyik napról a másikra vége lett.. Azóta is álmodom vele (4hónapja), de nem mindennap...

Akkor pozitív álmok voltak, felkeltem, sírtam. Most negatívak.. menekülök előle, nem akarom látni, ilyenek.

(Megcsalt egy másik csávóval egyébként)

2021. febr. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerencsére ma nem álmodtam vele. Le akarom zárni tudat alatt is.
2021. febr. 15. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!