Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A párommal folyamatosan...

A párommal folyamatosan szakítok álmomba?!

Figyelt kérdés

Visszatérő álom, hogy folyamatosan szakítok vagy szakítunk álmomba, holott mi aztán nem vagyunk ez az összeveszős típus:D Persze vannak dolgok amikben nem értünk egyet, de kb félév alatt egyszer vesztünk össze egy kicsit jobban. 100%ban megbízok benne és nem értem miért álmodok folyamatosan olyat, hogy szakítunk. Rohadtul idegesítő már.

Úgy gondolom, hogy mellette megtaláltam azt az embert akivel le szeretném élni az életem és nem értem hogy vágnak ide a szakítós álmok. Tudom, hogy az álom az álom, de akkor is már a nemlétezőm kivan tőle :/



2021. febr. 15. 08:05
 1/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Tudat alatt félsz hogy szakítotok.
2021. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el neki, és beszéljétek meg hogy mekkora marhaság :) Azzal talán lecsillapodna a tudatalattid.


Nekem egyszer napi szinten megcsalós álmom volt (én csaltam meg őt) és csak nevettünk rajta. Hamar megszűnt ezután.

2021. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Gondolom nem álmodba szakítotok, hanem álmodban.
2021. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1-2 köszi a válaszokat

#3 egy hibát ejtettem, muszáj betegesen kijavítani? Ha nem tudsz érdemleges választ adni, akkor minek vagy itt?:D

2021. febr. 15. 09:30
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak azért, mert tök mást jelent az, hogy álmodba, mint az, hogy álmodban.
2021. febr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félelem a veszteségtől, lehet általános is. Ha valakit nagyon szeretünk akkor természetes, hogy félünk, hogy egyszer elveszítjük. Ezt az érzést bármi kiválthatja: stresszes munkahely, beteg rokon/háziállat, közelmúltban téged, vagy családtagodat ért súlyos veszteség.

Az agyad ezt a félelmet vetíti ki abban a formában, ahogy te megéled a súlyos veszteséget: szakítás a pároddal.

2021. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 🙈 ment a pipa:D
2021. febr. 15. 11:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 6. válaszolóval, nagyon sokat jelent számodra ezért tudatalatt félsz, hogy elveszíted így álmodban gyötör. Beszéld meg vele a buta álmaid és biztos elfognak múlni. :)
2021. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!