Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a teknősös,...

Mit jelenthet ez a teknősös, szürreális álom?

Figyelt kérdés

Egy tengerparton voltam, és meg akartam lesni, ahogy a kis teknősök eljutnak a vízhez. Az egyik csapdába esett és segíteni akartam rajta de valahogy véletlenül letéptem a fejét. Ezt annyira sajnáltam, hogy elkezdtem sírni. Próbáltam visszaragasztani, ami valahogy sikerült, de a teknős nem éledt újra. Mindegy, valahogy eljuttattam a vízhez az élettelen teknőst, és ahogy elvitte a víz elbúcsúztam tőle.


Ha szerinted semmit nem jelent, ne írj!


2021. febr. 19. 10:10
 1/3 anonim válasza:
100%
szereted az állatokat
2021. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet beleütötted az orrodat más dolgába, először ártatlan dolognak tűnt, de aztán rossz fát tettél vele a tűzre.
2021. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A teknősök a hosszú távú terveket jelentik az álmokban. Tehát lett volna egy terved, pl. hogy milyen hivatást válassz, lett is volna hozzá tehetséged, de valamiért nem valósult meg. Helyette olyasmibe fogtál, ami nem tetszett, inkább a környezetednek akartál megfelelni. Ezzel boldogulsz, jól is csinálod, (ez jelzi azt, hogy eléred a tengerpartot)de azért néha még visszagondolsz arra, mi lett volna, ha....
2021. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!