Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Más is megálmodta már a jövő...

Más is megálmodta már a jövő bizonyos eseményeit, vajon ez a jele annak, hogy egy örökké magát ismétlődő világegyetemben élünk és a tudatallattinkban ott van az egész életünk már előre?

Figyelt kérdés
Legutóbb egy volt munkatársammal álmodtam. Erre aznap több hónap után épp vele futottam össze. Máskor tűzről álmodtam, erre kigyulladt a suli, ahová jártam. Vagy épp a mellé a lány mellé ültettek át, aki előzőleg megjelent álmomban. Sosem pont az történik a valóságban, mint álmomban, csak a személyek, vagy események azonosak. A legfurább, hogy ezek rögtön megtörténnek az ébredés napjának folyamán, tehát nem egy hét vagy fél év után. Ezért nem tűnik véletlennek számomra, mintha rendszeresen a következő napból látnék előre meg bekövetkező részletelemeket, személyeket, akikkel valamilyen kapcsolatba fogok kerülni.

2021. febr. 21. 11:34
 1/6 anonim válasza:
100%

Én nagyanyám halálát álmodtam meg,kb két héttel a történés előtt.

Az utolsó alkalmat álmodtam meg konkrétabban,mikor láttam őt. A helyszín,az időjárás,a ruha,az időpont mind stimmelt.Csak amit beszéltünk,az nem...

2021. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Velem is volt már hasonló.

Megálmldtam egy dolgot májusban, ami december végén következett be.

Minden dolog stimmelt a helyszínt leszámítva. (A személyek, a történés és az állapot)

2021. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történt már ilyesmi.

Egyik éjszaka olyan különös álmom volt, hogy a családommal egy kocsiban utazunk, és belénk jön egy másik kocsi, konkrétan balesetet szenvedtünk.

Másnap, mondja anyukám, hogy az egyik ismerőse ténylegesen balesetet szenvedett, ugyanilyen módon, ott haláleset is történt.

2021. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de jó kis elmélkedés! :3
2021. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem mindenkihez.

Velem még nem volt ilyen, olyan, hogy jelentéktelen dolgot álmodtam meg és megtörtént, igen. Pl. Megálmodtam a mz első csókomat, még mielőtt megismertem volna a személyt. Amikor felébredtem az arca nem volt tiszta, de amikor találkoztam vele eszembe jutott. Pár hónappal később, a helyszín, a zene, a személy is stimmelt csak annyi volt a különbbség, hogy a másik oldalamon volt. :D

2021. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már többször is álmodtam ilyet. Egyszer például azt álmodtam, hogy a szobánkban volt egy fakígyó és egy madárfészek tojásokkal. Egy nappal később pedig, mikor épp tévét néztem, a filmben is kígyót és madártojásokat mutattak.


De volt már olyan is, hogy azt álmodtam, hogy egy pohárból ittam egy munkatársammal, egy nappal később pedig tényleg megosztotta velem az italát. Tehát igen, történnek jövőt megjósoló dolgok az álmokban, de hogy ez hogy lehetséges, azt nem tudom elképzelni.

2021. febr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!