Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Kedden távozott èlôk sorából a nagypapám aki nagyon közel állt hozzám. Kèt napja vele álmodok. Tegnapelôtti álmomnak nem tulajdonítok nagy jelentôsèget, de a tegnapi álomnak èrzem, hogy van valami jelentôsège hiába mondja a környezetem hogy nincsen. Arról szólt az álom hogy felhívtam a nagymamàmat ès papàm vette fel a telefont (álmomban is tudatàban volt annak hogy nincsen köztünk már) kèrdeztem tôle, hogy mièrt hívott engem. Erre azt mondta drágs csillagom (mindig így hívott) te hívtàl engem. Erre az àlmomban lesokkolódtam ès letettem a telefont.. Több álmos könyvben is próbáltam utàna járni, de nem sikerült èrdemleges választ kapnom rá.. Tudom sokan biztosan hülyènek gondoltok, de tudom, hogy nagy jelentôsège van ennek az àlomnak ebben szeretnèm segítsègeteket kèrni!

Elôre is köszönöm!



2021. febr. 27. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon kedves a nagytatád, hogy még itt van veled. Nyugodtan felfoghatod úgy, hogy tényleg ő az. Még álmodban találkozhattok, de lassan arról a szintről is tovább kell haladnia.
2021. febr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Annyit jelent, hogy túl sokat agyalsz a halállal kapcsolatban.
2021. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!