Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Általában több mindent is álmodom 1 éjszaka alatt. 1 van, ami többször visszatér, az pedig az általános iskolás osztálytársaim csak más-más környezetben és különböző személyek váltakozva. Olyan is szokott lenni, hogy az általános iskolámmal álmodom, ami nem tudom miért van.:D Semmi különös nem történt ott velem, mi miatt álmodom vele? Nem rémálmok, általában elég semmitmondóak. Havi 1x fordul ez elő. Valamint a másik kérdésem arra vonatkozik, hogy amikor felébredek, rögtön ébredés után emlékszem, hogy miket álmodtam. Ez azt jelenti, hogy nem alszom elég mélyen? Irányítani is tudom az álmaimat, napközben pedig nem vagyok fáradt. Szerintetek?

23N



2021. febr. 22. 19:21
 1/5 anonim válasza:
Fáradt lehetsz
2021. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem.:D
2021. febr. 22. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, én 24 vagyok nekem ugyaez van. Már sokadjára álmodom, hogy visszamegyek az áltsulimba tanulni, és beülök a tizenévesek közé felnőttként, tök gáz...

Szerintem megszépült az emlék, mert anno amúgy nem szerettem járni (Mert nem volt jó az osztályközösség, mindenki a másikat fúrta)

2021. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 23 Newton?
2021. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 lol hát ez érdekes😆 Az én osztályközösségem se volt valami nagyszám, lehet ezért van.

#4 igen, pontosan.

2021. febr. 24. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!