Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam unokatestvérem...

Miért álmodtam unokatestvérem halálával?

Figyelt kérdés

Július végén az egyik este (éjfél körül) azt álmodtam, hogy egy elhagyatott helyen vagyok fehér ködbe és valaki fuldoklik. Éjfél azért tuti, mert a 3 hónapos lányom éjfél fele kel szopizni; majd meghallottam a lányom cuppogását és felébredtem, mentem etetni. Másnap hív a nagynéném, hogy az unokatestvérem belefulladt este a közeli tóba éjfél környékén.

Azt tudni kell még, hogy nem nagyon tartottuk a kapcsolatot, sosem foglalkoztunk egymással teljesen más az életfelfogásunk. Én családanya vagyok ő meg 19 éves fiatal felnőtt volt a saját érdeklődési körével.

Mindig úgy futottunk össze, ha nagymamámékhoz vagy nagynénémékhez mentünk látogatóba (egy településen laknak) és éppen ők is ott voltak. Egyébként soha nem kerestük egymást.

Utoljára tavaly húsvétkor találkoztunk.

Miért álmodtam ezt (meg)? És miért pont én? Elmeséltem a rokonoknak ezt az álmot, mindenkit kirázott a hideg, de velük nem történt még hasonló.

Azóta kicsit parázok is esténként...


2010. aug. 18. 15:36
 1/3 anonim válasza:

Sajnálom az unokatestvéredet ...

Ezt lehet hogy véletlenül álmodtad vagy pedig nem tudom.. ne haragudj.

2010. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok ember van, aki a megálmodja, megérzi a közeli hozzátartozó halálát.
2010. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Jó lenne azért tudni, hogy miért volt ez. Igaz közeli hozzátartozó volt, de nem is tartottuk a kapcsolatot.

Fura, azt mondják véletlenek nincsenek.

2010. aug. 19. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!