Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Unokatestvérem gyakran gügyög...

Unokatestvérem gyakran gügyög valakihez, illetve követ is valamit a szemével. Félnem kellene?

Figyelt kérdés

Van amikor én vigyázok rá(4 hónapos) és olyankor nagyon megijedek. Ilyenkor próbálom elvonni a figyelmét, de nem nagyon sikerül. Csak gagyog meg mozgolódik és elmélyülten figyel valamit vagy mellettem vagy a fejünk fölött. Borzasztóan ijesztő.

Mással is történt már ilyesmi? Akár kisgyerek korában, akár a gyerekével/rokonával.


2011. júl. 25. 13:32
 1/9 Killgun ***** válasza:
Ez amitt van,mert a gyerekek látják az entitásokat,mert nyitva van a 3. szemük...ne aggódj,csak szórakoztatja valami :') Az is lehet,hogy csak érdekesnek találja a plafont,vag a falat :') ez a 2 lehetőség van...
2011. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsi korban még elég szórakozottak a gyerekek, gügyöghet akár a falnak is.Bár lehet szellem is, de ha egy 4 hónapos nem fél tőle, akkor neked sem kellene.
2011. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ne aggódj,ez normális. az én lányom 2 éves,éjjel elkezdett nevetgélni,bementem,h mi van? azt mondja: anya,mit csinál a bácsi? hol? ott fent! persze én nem láttam semmit-sajna- kérdeztem h mit csinál? erre csak mosolygott,nevetett,majd hozzátette h és a gyerekek? mondtam h én nem látom,elmondod mit csinálnak? játszanak,mondta és kacarászott tovább.. hozzáteszem kukk sötét van nála..


ha nem sír és láthatóan nem retteg,akkor semmi gond,ők még látnak olyat amit mi nem

2011. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet! Őszintén mondom, nem tudom, hogy most ez normális, vagy paranormális. De mielőtt ezt részletezem, inkább leszögezném, hogy akármi is lesz az eredmény, nem kell félnie! Egy pár óra múlva ismét írok az eredménnyel!

Tisztelettel: GH.

2011. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak a plafont komálja, de szellemek nincsenek
2011. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet! Ahelyett, hogy neked válaszolnék, inkább bemásolom egy másik kérdésre (erre: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len.. ) a válaszom.

Tisztelt kérdező! Ez egyáltalán nem ritka dolog, a paranormális jelenségek észleléseinek egy nagyobb részét az ilyenek teszik ki. Erre vannak bizonyítékok is. A gyermekeknek 4-5 év alatt még sem az agya sem a látása nem fejlődött ki rendesen. Épp ezért még az agyuk az alapfunkciók ellátására vannak beállítódva. Épp ezért rajtam kívüli szakértők ezrei állítják, hogy ezen ifjúk láthatják a spirituális alakokat öltő energiákat, entitásokat (köznéven szellemeket). Erre egy közeli ismerősömnek is van egy bizonyítéka. Ha érdekel, leírom.

Tisztelettel: GH.

2011. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Unokahúgom 3 éves volt mikor nálunk aludt pár napig. Kimentem pisilni, majd arra mentem be hogy kacarászik meg beszél egy valakihez... mikor észrevett elhallgatott. Kérdeztem tőle hogy mi az látott valakit? Mondja igen itt van az az ember... mondom ki? Így oldalra néz mondja hogy őőőőő... kérdezem, szívem nem mondhatod el? Mire ő: igen azt mondta hogy ne...

Olyan is volt hogy ült az ágyon egyszer csak elkezdett mesélni a mamiról hogy szokta látni és beszélni is szokott vele. 6 hónapos volt mikor elhunyt a mami...

2011. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MaxGix válasza:
Figyeljetek! Nálunk, a mostmár 2 éves húgom volt így. kb fél éve történt, hogy a szobájában ülve elkezdett jáccani a fakockáival, és mondta h segített neki megépíteni a néni. Persze azt hittük, hogy csak úgy mondja, mert előtte tévézett. Azon a héten többször elkezdett sírni, és mondta hogy ott van valaki az ajtó előtt(persze sehol senki) utána azt a valakit már bácsinak hívta. rá egy hétrem, már komolyan féltünk, szóval anyukám felkeresett egy ezzel foglalkozó nőt, aki elmondta, hogy ő egy kalapos, ballonkabátos férfit lát ott, de nem kell félni, mert nem rossz szándékkal jött, csak volt valami köze a házhoz.(előtte 2 évvel költöztünk oda) megkérdeztem a barátomat, hogy az előtte azon a telken élő bácsival mi történt. Azt mondta semmi, csak elköztözött. Utána tovább kérdezősködtem, és megtudtam tőle, hogy a szomszédunkban élt egy öreg bácsi, aki kalapos volt, és ballonkabátban járkált. Nah ekkor szartam össze magam xD Elvileg a nő elküldte az illetőt, de 1 hónapja, ismét nem tudott aludni tesóm, és ismét látott valakit az ajtónál. A véfgén már anyám is beképzelte magának, és ő is látott, egy ember alakú "foltot" -.-" Mi úgy tudtuk távol tartani, hogy a konyhába, és a tesóm szobájába gyertyákat raktunk. Amíg ezt használtuk addig nem volt semmi gond, gondolom bevált. :D Azóta semmi:DSzval ne féljetek nem lessz semmi baj:D
2011. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a kisgyerekek látják az aurádat is, nem? azon is nevethet :\
2011. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!