Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha babakocsival...

Mit jelent az, ha babakocsival álmodtam?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy sétáltam a barátnőmmel itt a környékünkön estefele és egy dohánybolt előtt ott volt egy fekete babakocsi benne egy alvó kisbabával, pár méterrel odébb pedig ugyanígy egy fekete babakocsi és abba is volt egy kisbaba. Nem tudtuk, hogy ezt hogy és miért, néztünk is körbe, hogy hol lehetnek a szüleik, stb, de semmi. Aztán megjelent az egyik közös ismerősünk, és kérdezte, hogy van e benne baba, és azt hiszem, ki is vette belőle a babát. De nagyon ijesztő volt, felriadtam és nagyon féltem is utána. Mit jelenthet ez?

2021. márc. 10. 19:15
 1/7 anonim válasza:
Ez csak azt jelenti, hogy volt egy álmod ami álom, mert amikor olyat álmodsz, hogy le ugrassz egy szakadékba vagy valami magasról akkor elkezdessz gondolkodni hogy hűha miert lehetett ez?
2021. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy benned van a gondoskodó ösztön, (nemtől függetlenül). Fekete babakocsik a XX. század elején voltak. Egy kisbaba egy új kapcsolatot jelent, és hogy a közös ismerősötök kivette a babát, jelzi az, hogy ez a kapcsolat vagy terv meghiúsul, mások hatására.
2021. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Kisbaba leszel
2021. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemigaz?
2021. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De
2021. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyereked lesz
2021. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugye?
2021. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!