Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?

Mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés
Egyszer azt álmodtam hogy mentem valahova gyalog és gyengék voltak a lábaim és nem tudtam emiatt rájuk állni ha még is rájuk álltam alig birtam menni. Ez mit jelenthet ez az álom?

2021. márc. 10. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyengeség általában aggodalmat jelent.
2021. márc. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet már én is álmodtam,hogy nem bírok menni.Én úgy fogtam föl,hogy valahova ahova legközelebb menni akarok,nem kellene mennem,mert lehet hogy baleset fog érni,és az őrangyalom így akart figyelmeztetni.Nem tudom hogy történhetett-e volna valami,vagy nem,de aznap amikor mennem kellett volna valahova nem mentem.
2021. márc. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Az álom a lélek üzenete. Kell fizikai láb a léleknek a haladáshoz? Nem. A lélek haladásához, ahhoz, hogy az útján járjon, mi kell? Mi az ami Téged Előre visz? Na arra van szükséged.
2021. márc. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!