Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rossz rémálmok csak?

Rossz rémálmok csak?

Figyelt kérdés

kb. 6-7 evesen volt egy álmom amiben este feküdtem az ágyba, sötét volt és egy kis kb. 60cm-es démon ram ugrott, és eltűnt, mintha belém bújt volna. Nem értettem mert addig soha semmi démonos filmet nem láttam 7 évesen fogalmam se volt ezekről a lényekről. Ezután évekig álmodtam azt hogy álltam a padlás feljáró alatt és a sátánnal bújócskáztam, Ő fent számolt én mindig a szobámba a takaró alá bújtam. Ez a visszatérő álom évekig tartott egészen addig amég egyszer megtalált, lerántotta a takarot és azt mondta: " Megvagy!"

Azóta is van visszatérő rémálmom. Szinte leírhatatlan, amikor rám tör egy szobában állok vagy épp kint az utcán, ez mindig változó nem tudok mozdulni, hideg lessz és öreg dohos minden, érzem hogy valami van körülöttem. Nagyon rossz érzés, leírhatatlan ez és alig tudok felébredni belőlle.

Most legutóbb 2 hónapja történt, az érzés ugyan az volt, de most a szobámba voltam és teli volt az ablakom démonokkal kívűlről akartak bejutni, éreztem a gondolataikat hogy azt akarták építsek eggy átjárót hogy át jöhessenek.

Alig bírok felébredni ezrkből az álmokból, még ha meg is ébredek de vissza csukom a szemem az ébredés pillanatában akkor folytatódik tovább.

Feleségem nagyon rémült volt ennél az utolsónál mert hallotta hogy morgok, próbált fel kelteni és azt mondta ahogy rázott az ágyba, fen akadtak a szemeim és hangosabban morogtam, meg ijesztö hangot adtam ki.


Voltak olyan élményeim is hogy pl. Mamámnál voltunk delutani csendespihenö, szembe volt a falon egy kép amin Jézus volt kereszte feszítve körötte emberek. Almomba jézus lejött a kersztről a képen es az emberekkel eggyütt megindultak ki a képből. Nagyon rémisztő volt, mintha nem almomba történt volna mai napig így érzem.


A másik pedig csak egy pillanat álom volt, nappal el aludtam kicsit és lattam eggy nőt, sötét volt az egész egy pillanatra jelent meg majd mikor felébredtem halucinációm volt. Láttam az arcát körbe forogni a falon.


Még eddig senkinek nem beszéltem eről, de ha tudtok valami tanácsot adni hogy mi lehet ez a jelenség szívesen várom!


2021. márc. 14. 12:58
 1/5 anonim válasza:
Valószínű, hogy mély nyomot hagyott benned az álom, és mindíg agyaltál rajta és általában ha valamin sokat agyalunk akkor azzal álmodunk.. ha vallásos vagy tegyél az ágyad fölé, vagy mellé egy rózsafűzért. Nekem segített.
2021. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet valami a környezetedben, ami tényleg negatív széndékú és te mivel érzékeny vagy ezekre, jobban közel tud férkőzni hozzád. Legjobb ezek ellen talán az ima, az tisztít kívül-belül. Tartsd távol magadtól a dühöt és depressziós gondolatokat, mert az vonzza őket.

Ha azonban te érzékenyebb vagy rájuk, valamennyire mindig tapasztalni fogod.

2021. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó valasz volt. Érzem is hogy érzékeny vagyok rá, és mintha ez vonzaná.
2021. márc. 20. 21:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Feltétlen nézd meg a Fázis című filmet, youtubon megtalálod. Nagyon hasonló a helyzet amiben vagy.

Lehet kissé áltudománynak fog tűnni, meg nem túl komolynak, viszont nekem saját akaratomból sikerűlt belekerülni ilyen helyzetbe, természetesen nem ijesztőbe.

2021. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Meg néztem a fázis doku filmet. Nagyon sokat segített a tapasztalt dolgokban! :)
2021. ápr. 24. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!